Prezent, Niespodzianka, Upominek

i

Autor: pixabay Co zrobić z nieudanym prezentem? 5 prostych sposobów

Prezenty

Co zrobić z nietrafionym prezentem? 5 prostych i skutecznych sposobów

2023-12-14 8:34 Materiał sponsorowany

Święta minęły, urodziny już za nami, a Ty nadal zastanawiasz się, co zrobić z prezentem, który kompletnie nie trafił w Twoje gusta? Nie martw się – nie musi on kurzyć się na półce albo zalegać w szafie. Oto 5 pomysłów na to, co zrobić z nietrafionym upominkiem.

Zakładamy, że większość osób miało podobną sytuację – otwierasz prezent z uśmiechem na ustach, po czym czujesz się lekko rozczarowany. I choć pięknie dziękujesz za gest i pamięć, gdy goście się rozejdą, chowasz go głęboko do szafy na wieczne zapomnienie. Nawet jeśli udało Ci się znaleźć idealną kryjówkę, Twoją głowę zaprzątają jednak myśli, jak się go pozbyć albo jakie znaleźć dla niego zastosowanie. Jeżeli nadal nie masz pomysłu, nie martw się, znamy wiele sposobów na to, aby dać mu drugie życie. Mamy dla ciebie 5 prostych i skutecznych wskazówek, co zrobić z niechcianym prezentem: 

  • Wymień lub sprzedaj na portalu społecznościowym – istnieją grupy, w których niezadowoleni właściciele niechcianych upominków dokonują transakcji wymiany lub sprzedaży nietrafionych prezentów. Dołącz do jednej z nich, a tam na pewno znajdzie się ktoś, komu bardziej niż tobie zależy na konkretnym produkcie. 
  • Zorganizuj wymianę ze znajomymi – zaoferuj znajomym i przyjaciołom wymianę niechcianych prezentów czy też innych przedmiotów, dla których nie znajdujesz w swoim życiu zastosowania. 
  • Sprzedaj online – to najprostszy sposób, aby pozbyć się niechcianego upominku. Istnieje wiele portali aukcyjnych, gdzie możesz wystawić prezent, który zupełnie nie przypadł Ci do gustu. 
  • Podaruj go komuś innemu – prezent, który Tobie nie sprawił radości, może okazać się wymarzonym upominkiem dla kogoś innego, śmiało możesz go wręczyć przy nadarzającej się okazji takiej jak urodziny, imieniny czy parapetówka. 
  • Przekaż potrzebującym – to zawsze dobry pomysł. Możesz przekazać taki przedmiot do ośrodka pomocy społecznej lub organizacji charytatywnej.
Pepsi

i

Autor: Materiały prasowe Link: https://www.pepsi.pl/

Bądź kreatywny i elastyczny, znajdź nowe zastosowanie dla niechcianego prezentu lub spraw nim radość komuś innemu. Nie zapominaj jednak o tym, że osoba, która obdarowała Cię tym wyjątkowym upominkiem, z pewnością zrobiła to od serca, licząc, że niespodzianka sprawi Ci wiele radości. Doceń to, nawet jeśli zdecydujesz się oddać lub sprzedać ten przedmiot.

Przeżyj magiczne święta z Radiem ESKA i Pepsi

Poza praktycznymi poradami mamy dla Was coś jeszcze! Radio ESKA i Pepsi przygotowały dla Was świąteczny konkurs! Zasady są proste! Napisz nam, jaki masz pomysł na magiczne święta, wyślij zgłoszenie i wygraj! Link do konkursu: Magiczne święta w Radiu ESKA z Pepsi

Ponadto stworzyliśmy muzyczny kalendarz adwentowy z Hitami Na Czasie. Począwszy od 1 grudnia odkrywać będziemy kolejne okienka z Waszymi ulubionymi piosenkami! Odliczaj z nami muzycznie do świąt!

Kalendarz adwentowy

i

Autor: ESKA Link: https://magiczneswieta.eska.pl

Posłuchaj "ESKA Xmas with Pepsi"

To nie koniec atrakcji! Teraz możecie posłuchać specjalnej świątecznej playlisty przygotowanej przez Radio ESKA i Pepsi.