Co oznaczają skróty z Insta? Znasz znaczenie S4S, TBT i innych? Sprawdź! [QUIZ]

2020-07-25 11:06 EK
Instagram
Autor: pixabay.com

Instagram to skarbnica pięknych zdjęć oraz przeróżnych hashtagów, które znajdują się w opisach. Dzięki nim mamy szansę, aby nasz profil stał się bardziej popularny oraz możemy w ten sposób zgromadzić pod nową fotką więcej lajków. Jednak czy wiesz, co oznaczają skróty takie jak S4S lub TBT? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy wiesz już wszystko na temat modnej apki i krótkich hashtagów. Niektóre pytania szokują!

Instagram to zaraz po Facebooku jedna z popularniejszych aplikacji. Użytkownicy ją uwielbiają, ponieważ bez problemu mogą śledzić tam swoich znajomych, wielkie gwiazdy oraz czerpać przeróżne inspiracje. W apce znajdziemy nie tylko piękne wnętrza, ale również zdjęcia modowe oraz przepiękne wakacyjne kadry. Niestety idealny świat Instagrama może u niektórych osób wywołać kompleksy, ale pamiętajmy że to tylko aplikacja służąca do rozrywki, a normalne życie i problemy trwają u każdego człowieka codziennie.

Pod zdjęciami na Instagramie użytkownicy stosują opisy, które w głównej mierze składają się z hashtagów. Warto pamiętać, że można umieścić maksymalnie trzydzieści słów poprzedzonych kratką, gdyż jeśli przekroczymy ten limit, możemy nie tylko dostać blokadę, ale również nasza fotka straci zasięgi i doda się bez żadnego hashtaga. Przeglądając zdjęcia w lupce lub na swojej stronie głównej z pewnością twój wzrok namierzył dziwne skróty i słowa. Czy wiesz, co naprawdę się za nimi kryje? Co oznacza słowo S4S lub TBT? Rozwiąż poniżej nasz quiz i sprawdź, jaką masz wiedzę na ten temat!

Makijaż w stylu aplikacji Instagram 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze