Co oznacza despacito - hiszpańskie słowo z piosenki Luisa Fonsiego? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-02-14 16:03
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player,pl

Co oznacza despacito - hiszpańskie słowo, które zyskało popularność za sprawą piosenki Luisa Fonsiego? Takie pytanie padło w jednym z odcinków popularnego teleturnieju Milionerzy. Uczestnik miał również, jak zawsze cztery odpowiedzi do wyboru. Mimo to wybranie jednej z nich okazało się sporym problem. Poznajcie odpowiedź na to pytanie na ESKA.pl!

Milionerzy to popularny teleturniej, który cztery razy w tygodniu możemy oglądać na antenie telewizji TVN. Uczestnicy walczą o duże pieniądze odpowiadając na pytania z różnych dziedzin wiedzy. Najwyższą wygraną jest tytułowy milion. W jednym z odcinków padło ciekawe pytanie, które łączyło w sobie muzykę i naukę o językach obcych.  Brzmiało ono: Co oznacza despacito - hiszpańskie słowo, które zyskało popularność za sprawą piosenki Luisa Fonsiego? Do wyboru były następujące warianty odpowiedzi: A) z playbacku B) za późno C) powolutku D) krągłe biodra.

Co oznacza despacito? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Co oznacza despacito - hiszpańskie słowo, które zyskało popularność za sprawą piosenki Luisa Fonsiego? Odpowiedź na to pytanie warta była 10 tysięcy złotych. Uczestnik zdecydował się zadzwonić do przyjaciela, jednak nie udało się ustalić, jaka może być prawidłowa odpowiedź. Dzięki użyciu koła 50:50 do wyboru pozostały już tylko dwie odpowiedzi - A i C. Gracz postawił na C powolutku. Była to dobra decyzja! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze