Co najczęściej lajkujemy na Facebooku? Odpowiedź może być tylko jedna!

2019-11-14 10:59 kw
Facebook
Autor: ESKA.pl

Facebook to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na całym świecie. Każdego dnia korzystają z niego miliardy użytkowników, którzy dzięki Facebookowi mogą pozostawać w stałym kontakcie ze znajomymi. Facebook oprócz możliwości wysyłania wiadomości, pozwala nam również oglądać zdjęcia naszych bliskich, słuchać ich ulubionych kawałków czy też dzielić się ze światem swoimi przemyśleniami. Co więcej, jeżeli coś wpadnie nam w oko, możemy wyrazić swój zachwyt, poprzez dodanie reakcji. Bartosz Kańtoch ponownie wyruszył z mikrofonem na ulice Warszawy i zapytał mieszkańców stolicy, co najczęściej lajkują na Facebooku.

Co najczęściej lajkujemy na Facebooku? Odpowiedź mogła być tylko jedna! Facebook to serwis społecznościowy, który od kilku lat robi prawdziwą furorę na całym świecie. Stale się rozwija, oferując nam coraz to nowsze opcje. Dziś dzięki Facebookowi możemy utrzymywać stały kontakt ze znajomymi i rodziną, z którą nie jesteśmy w stanie widzieć się codziennie. Oprócz tego, możemy być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i modowymi, śledzić życie codzienne gwiazd i celebrytów, odkrywać czego słuchają nasi znajomi, obserwować co robią na wakacjach oraz przeglądać kolejne strony, przedstawiające coraz to nowsze memy. Możliwości jest naprawdę dużo. Od kilku lat Facebook stał się miejscem, w którym możemy również prowadzić własną działalność, umieszczać reklamy i posty sponsorowane. Przeglądając Fejsa, możemy oceniać widziane przez nas treści, poprzez dodawanie reakcji. Bartosz Kańtoch postanowił sprawdzić, co najczęściej lajkujemy. Sprawdźcie, czego się dowiedział na ulicach Warszawy.

Co lajkujemy na Facebooku?

Bartosz Kańtoch wyruszył z mikrofonem na ulice Warszawy. Chciał dowiedzieć się, co jej mieszkańcy lajkują na Facebooku. Część rozmówców od razu przyznała, że Facebook to coś, co towarzyszy im każdego dnia. Chwilę po przebudzeniu, sięgają po telefon, aby sprawdzić nowe posty znajomych i polubionych stron. Na pytanie o najczęściej lajkowane treści, najczęstszą odpowiedzią były... memy oraz inne śmieszne obrazki. Co jeszcze zdradzili rozmówcy? Sprawdźcie w poniższym wideo.

Najnowsze