Cleo i Skolim

i

Autor: YouTube/Skolim

gwiazdy

Co łączy Cleo i Skolima? Nie szczędzili sobie komplementów!

2024-04-18 16:50

To chyba najbardziej odjechany duet muzyczny ostatnich miesięcy. Słowiańska królowa połączyła siły z królem latino, a ich piosenka "Dziewczyno piękna" może stać się hitem tych wakacji. W końcu Cleo i Skolim niejednokrotnie udowodnili, że jak mało kto wiedzą, co zrobić, by wprawić słuchaczy w dobry nastrój. Jak doszło do tej niecodziennej współpracy?

Cleo i Skolim w duecie - to połączenie zaskoczyło fanów obojga artystów. Król latino powraca z nowym singlem na lato, który od pierwszych sekund porywa do tańca. Tym razem Konrad postawił na damskie towarzystwo i to takie z najwyższej półki. W kawałku "Dziewczyno piękna", który ma właśnie swoją premierę, gościnnie pojawiła się wokalistka Cleo. Jak Skolim wyznał nam przed kamerami, duet z gwiazdą marzył mu się od dawna. Cleo jest bowiem dla niego nie tylko piosenkarką, ale prawdziwą ikoną polskiej sceny muzycznej. 

To jest top, to jest numer jeden, zawsze o niej marzyłem. Nie wyobrażałem sobie nikogo innego - przyznał nam artysta.

Tych dwoje połączyła nie tylko miłość do muzyki. Cleo i Skolim są też dowodem na to, że ciężka praca popłaca. Oboje doskonale pamiętają, jak trudne były ich początki w branży. Konsekwencja i wiara we własne możliwości doprowadziły ich jednak na szczyt.

Cleo przywołała wspomnieniami swoją babcię. Polały się łzy, których nie mogła powstrzymać!

Co łączy Cleo i Skolima?

Cleo i Skolim - piosenka

Co łączy Cleo i Skolima? Tego dowiecie się, oglądając naszą rozmowę. Artyści zaprosili nas na plan teledysku do piosenki "Dziewczyno piękna". Było kolorowo i bardzo wesoło. Cleo i Skolim przez cały czas byli w doskonałych humorach. Jak widać - od razu złapali ze sobą flow! Duet poznał się właśnie na planie wspólnego wideoklipu. Czekacie na ich pierwszy występ live?