Co Bóg powiedział do węża? Pytanie w Milionerach

2017-06-01 17:54
Co Bóg powiedział do węża? Pytanie w Milionerach
Autor: screen z player.pl/programy-online/milionerzy Co Bóg powiedział do węża? Pytanie w Milionerach

Bóg powiedział do węża: Na brzuchu będziesz się czołgał i...Z taką zagwozdką musiała się zmierzyć jedna z uczestniczek Milionerów.

Bóg powiedział do węża: Na brzuchu będziesz się czołgał i... To pytanie z programu Milionerzy warte 10 000 zł. Małgorzata Łuczkiewicz musiała wybrać jedną z czterech odpowiedzi, które pojawiły się na ekranie:

A biada ci
B będziesz sługą szatana
C w proch się obrócisz
D proch będziesz jadł

Małgorzata Łuczkiewicz nie była pewna odpowiedzi i postanowiła skorzystać z ostatniego koła ratunkowego 'telefon do przyjaciela' Niestety koleżanka nie była w stanie pomóc w wyborze prawidłowej odpowiedzi. Uczestniczka postanowiła strzelić na chybił trafił i poprosiła o zaznaczenie odpowiedzi B. Niestety strzał okazał się niecelny. Prawidłowa odpowiedź to D 'proch będziesz jadł'.

Baranek w rowerze to...? Pytanie w Milionerach zaskoczyło uczestnika! >>

W ósmym odcinku Milionerów pojawiły się jeszcze inne ciekawe pytania, które sprawiły graczom problemy. Jedna z uczestniczek poprosiła o koło ratunkowe na pytaniu o 500 zł, które brzmiało Co robimy w pestkę? Odpowiedź to oczywiście zalewamy się. Z kolei Joanna Sroczkowska zatrzymała się na dłużej na pytaniu: Stado kozic to...? Nie potrzebowała jednak koła ratunkowego i zaznaczyła prawidłową odpowiedź C, czyli kierdel.

Troleje - do czego służą? Pytanie w Milionerach

Autor: brak danych

  Troleje służą do nauki...? Z takim pytaniem musiała się zmierzyć Joanna Sroczkowska w ósmym odcinku popularnego programu Milionerzy. Uczestniczka zaznaczając poprawną odpowiedź ma szansę wygrać 125 tysięcy złotych. Na ekranie pojawiły się cztery poniższe odpowiedzi:

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze