Clouds Fest 2022 - kto wystąpi? Zespoły, bilety i miasta

2022-06-13 16:29
Clouds Fest 2022
Autor: Materiały prasowe

Clouds Fest powraca by unieść Was jeszcze wyżej i przenieść w najodleglejsze zakątki doznań muzycznych. Kolejna edycja muzycznej imprezy odbędzie się w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie, gdzie zaprezentują się najpopularniejsi polscy artyści. Sprawdźcie najważniejsze szczegóły na temat nadchodzącego wydarzenia.

Clouds Fest to festiwal muzyczny, którego pierwsza odsłona miała miejsce w 2021 roku - czasie, w którym wszystkie wydarzenia w przestrzeni miejskiej zostały zawieszone. W związku z tym koncerty Clouds Fest odbyły się w chmurach, a sceną dla topowych, polskich artystów stał się napełniany gorącym powietrzem balon. Podczas wydarzenia oprócz muzycznych uniesień nie zabrakło festiwalowej strefy, gdzie czekały na odwiedzających różne atrakcje, przestrzeń gastro i przede wszystkim strefa odlotów festiwalowym balonem! Balon wznosi się już 3 dni przed każdym z koncertów, by zabrać chętnych w podróż do chmur! W tym roku będzie podobnie. Sprawdźcie kto, gdzie i kiedy wystąpi.

KRZYSZTOF KRAWCZYK aka TRAPCZYK, czyli DRUGIE ŻYCIE wielkich hitów | ESKA XD - Ale to już było! #50

Clouds Fest 2022 - zespoły, bilety i miasta

Podczas Clouds Fest zagrają PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz, a o imprezowy klimat zadba duet Flirtini. Wydarzenie rozpocznie się 18 czerwca 2022 w Gdańsku, a później przeniesie się do Wrocławia i Chorzowa. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie goingapp. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę i więcej szczegółów.

  • 18.06 Stocznia Cesarska w Gdańsku, start koncertu 21:00. Bilety od 100 PLN
  • 8.07 Pergola przy Hali Stulecia we Wrocławiu, start koncertu 17:30. Bilety od 100 PLN
  • 27.08 Szyb Prezydent - Sztygarka, Chorzów start koncertu 21:00. Bilety od 80 PLN
Sonda
Jak często jeździsz na festiwale?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze