Clödie - nowa piosenka całkowicie po polsku. Czy Zapomnijmy to hit 2019?

2019-08-18 15:22 MK
Clodie
Autor: materiały prasowe

Zespół Clödie, który zdobył popularność za sprawą świetnego coveru wielkiego hitu Zombie z repertuaru The Cranberries, powraca z nowym utworem. Zamieszczone przez nich wideo wciąż cieszy się pozytywnymi recenzjami z całego świata i popularnością na YouTube, tak jak ich ostatni singiel Devil In Disguise, który zdobył uznanie wśród słuchaczy i szefów muzycznych w Polsce. Czy Zapomnijmy również spotka się z tak świetnym odbiorem?

Clödie - nowa piosenka Zapomnijmy jest pierwszą w karierze grupy, która nagrana została w języku polskim. Tekst utworu opowiada o coraz szybszym tempie życia. O materializmie, który jest nam narzucany z każdej strony, jak również o oczekiwaniach, którymi wpływają na nas ludzie dookoła, wymuszając tempo pracy. To także kawałek o celach, które nie są nasze.

Clodie - Zapomnijmy teledysk

Jak tłumaczą sami autorzy - mieć, chcieć, śnić, biec nie jest zawsze zgodne z nami samymi. Piosenka nawołuje do zapomnienia o codzienności i oczekiwaniach ze strony innych, bo najważniejszy jest spokój wewnętrzny i życie w zgodzie z samym sobą. Premiera teledysku do piosenki odbyła się w niedzielę 11 sierpnia 2019 roku o godz. 11:11.

Elvis żyje! - twierdzą fani piosenkarza. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ... Jak było naprawdę?
Najnowsze