Cleo została nauczycielką… Dody! Mało kto wie o tym, że nie tylko śpiewa

2023-01-19 14:58
Doda i Cleo
Autor: AKPA

Doda nigdy nie ukrywała, że Cleo jest jedną z niewielu osób ze świata show-biznesu, z którymi łączą ją bliższe relacje. Wokalistki miały nawet okazję kilkukrotnie wystąpić na jednej scenie. Teraz Cleo wpadła do Dody nie po, żeby zaśpiewać, a nauczyć ją kilku trików. Mało kto wie, że poza śpiewem, artystka posiada jeszcze jeden talent.

Cleo i Doda to połączenie, które gwarantuje hit. Przekonaliśmy się o tym już dwukrotnie - podczas wspólnych występów artystek z królową polskiej sceny Marylą Rodowicz. W 2017 roku gwiazdy zaśpiewały wspólnie w Opolu, a pięć lat później w Chorzowie, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów, wywołując prawdziwą euforię wśród publiczności. Nie jest też tajemnicą, że Cleo napisała nawet piosenkę dla Dody, jednak ta ostatecznie nie znalazła się na jej ostatnim krążku Aquaria. Kto wie, czy wkrótce nie usłyszymy jej w całości? Jak wynika z relacji opublikowanych na Instagramie, piosenkarki spotkały się w domu Doroty Rabczewskiej po to, by... przejść kurs makijażu. Tak właściwie to Doda była uczennicą, a Cleo nauczycielką. Mało kto wie, że autorka hitu Żywioły posiada niesamowity talent!

Cleo zrobiła TO dla swoich tancerek. Nie można było oderwać od nich wzroku!

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Cleo u Dody

Doda nie kryje swojego zafascynowania zdolnościami Cleo. Artystka pochwaliła koleżankę po fachu na Instagramie.

Kochani, nie wiem czy wiecie, ale Cleo jest jedną z nielicznych artystek, a nawet śmiem twierdzić, że jedyną, która SAMA maluje się na teledyski, na czerwone dywany oraz na estradę. Dziś mnie odwiedziła i nauczyła mnie swoich trików. Jak Wam się podoba? - poinformowała, pytając fanów o opinię.

Klepko nie pozostała dłużna, nazywając Dodę wymarzoną modelką i uczennicą.

Mega przyjemnością było podzielić się z Dodą zebraną przez lata wiedzą i moimi patentami na make up. Taka modelka i uczennica to marzenie dla każdego. Zmalowałyśmy fajny make up, może kiedyś zmalujemy coś jeszcze - napisała, sugerując... muzyczny duet.

Chcielibyście usłyszeć Dodę i Cleo w jednej piosence?

Sonda
Doda i Cleo w duecie - co myślisz?

🎧 Jan Pirowski z Radia ESKA gościem podcastu Gabrysi Gargaś!

Posłuchaj rozmowy znanej pisarki z radiowym ciachem - o emocjach, zmianach i wyzwaniach!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze