Cleo wkręciła prawie milion osób. Jej żart przejdzie do historii!

2018-04-03 13:01
Cleo wkręciła prawie milion osób. Jej żart przejdzie do historii!
Autor: Fot. East News / Karol Makurat/REPORTER Cleo w czasie koncseru

O tym żarcie pamiętać będziemy przez lata! Cleo przygotowała najlepszy żart z okazji 1 kwietnia. Wkręciła prawie milion osób! Jak wykołowała swoich fanów? Przeczytajcie na ESKA.pl 

Cleo nie brakuje dystansu do siebie i poczucia humoru. Wokalistka nie mogła się zatem oprzeć i przygotowała specjalny żart z okazji Prima Aprillis. Artystka ogłosiła na Instagramie i swoim profilu na Facebooku nietypowy konkurs. Fani zachwycili się zdjęciem pięknej piosenkarki opartej o czarne auto i bez wahania zaczęli wysyłać zgłoszenia. 

OMI - kim jest nowy wokalista CLEO?

Autor: brak danych

  Cleo nagrała letni, a zarazem pozytywny utwór z OMI! Gorący singiel częściowo powstał w Polsce, a częściowo na Jamajce, podczas ESKA Odwołuje Zimę 2018! Kim jest OMI? Wokalista dał się poznać z kilku znakomitych utworów, które podbiły n

Konkurs od Cleo - co można było wygrać? 

Mimo, że konkurs rozpoczął się 1 kwietnia, aż 900 tysięcy osób wzięło w nim udział! Nagroda również nie wydała im się podejrzana. Wygrać można było... 22 calowe, pojedyńcze koło od Mercedesa. Do rozdania miało ich być 13, a wystarczyło wpisać w komentarzu słowo 'KOŁO'. Fani rzucili się zatem do udziału, bo nagroda była warta świeczki. 

Najlepszy żart 2018 od Cleo

Wyjaśnienie sprawy Cleo opublikowała dzień później. Artystka napisała post: 'DRODZY! we wczorajszej akcji "KOŁO" wzięło udział ponad 900 tysięcy ( !!! ) osób rodzi to następujące wnioski: 1) Wygląda na to że każdy ma mercedesa z kołem 22 cale - w kraju dobrobyt :) :D  2) Daliście się WYKOŁOWAĆ w primaaprilisowej akcji! :) 
ALE! Czujni odgadli że za tym zdjęciem kryje się coś więcej, już niebawem zobaczycie co stworzyliśmy wspólnie z Mercedesem'. 
Oryginalny post i zdjęcie możecie zobaczyć poniżej. Z pewnością wiele osób poczuło się rozczarowanych, tylko po co im jedno koło?  

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze