Cleo

i

Autor: WBF

Cleo w ciąży?! Niespodziewana informacja na TikToku gwiazdy

2022-05-27 11:50

Cleo to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych osób w polskim show-biznesie. Pomimo, że od lat odnosi sukcesy w świecie muzyki, bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Ostatnio na jej TikToku pojawiło się jednak coś, co zaskoczyło wielu jej fanów. Czy Cleo jest w ciąży?! Miał na to wskazywać jeden szczegół.

Cleo o Mniej znaczy więcej, płycie VinyLOVA i Eurowizji

Cleo to artystka, o której z pewnością słyszeliście wszyscy. Odkąd w 2013 roku podbiła Polskę piosenką My Słowianie, jej kariera nabrała szybkiego tempa. Teraz uważana jest za jedną z największych gwiazd, a jej piosenki Dom, Za krokiem krok, Łowcy gwiazd czy Zabiorę nas znają niemal wszyscy. Mimo wielkiej popularności, Cleo nigdy nie zdecydowała się na opowiadanie mediom i fanom o swoim życiu prywatnym. Swoją sławę stara opierać się tylko na pracy. Nic więc dziwnego, że wszelkie plotki na temat jej życia wywołują wiele emocji. Teraz na TikToku pojawiły się spekulacje o ciąży artystki. Czy Cleo faktycznie spodziewa się dziecka? Wyjaśniamy.

ZOBACZ TAKŻE: Cleo nie spełnia się w stu procentach. Wyznanie artystki zaskoczyło fanów

Cleo spodziewa się dziecka?

Uspokajamy fanów Cleo. Artystka nie jest w ciąży, a całe zamieszanie to tylko efekt zwykłej zabawy na TikToku. Cleo postanowiła użyć filtra, który dopasowywał losowego emotikona do użytkownika. W jej przypadku pojawił się emotikon ciężarnej kobiety. - Czy o czymś nie wiem? - żartowała piosenkarka.

ZOBACZ TAKŻE: Co robiła Cleo zanim była sławna? Tego o niej nie wiedzieliście!

Cleo - piosenki, wiek, wzrost, Instagram, X Factor

Cleo to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Aktualnie ma 38 lat i około 160 cm wzrostu. Jej najpopularniejsze piosenki to My słowianie, Za krokiem krok, Dom czy Łowcy gwiazd. Karierę rozpoczynała w programie X Factor, jednak nie udało jej się przejść castingu. Jej konto na Instagramie to cleo_don.