Cleo i Robert Lewandowski w jednym teledysku? Co już wiemy o produkcji?

2018-12-30 16:36
Cleo
Autor: materiał prasowy Cleo

To może być najlepszy teledysk w jakim wystąpiła Cleo! Czy zobaczymy w nim również Roberta Lewandowskiego? Dowiedzcie się na ESKA.pl! 

O współpracy Donatana, Cleo i Roberta Lewandowskiego jest głośno od dawna. Najsłynniejszy polski sportowiec zna się nie tylko na grze w piłkę. Już w 2019 ukazać ma się materiał, który wspólnie przygotowuje razem z Donatanem. Cleo zdradziła na swoim Instagramie, nieco informacji o pierwszym teledysku. Czy wystąpi w nim również kapitan Biało-Czerwonych? 

4-letnia Ariana Grande śpiewa Celine Dion. Najsłodsze nagranie w 2018?

Cleo i Robert Lewandowski - co przygotowują? 

Cleo opublikowała w mediach społecznościowych fotkę, która przedstawia ją samą w podziemnych tunelach. Zdjęcie zostało zrobione 80 metrów pod ziemią, najprawdopodobniej w kopalni soli w Wieliczce. Czy chłopaki jedynie zajmują się muzyczną warstwą? A może zobaczymy Roberta Lewandowskiego w nowym teledysku? Na to pytanie odpowiedź z pewnością poznamy niebawem. 

Horoskop 2019 - codzienny, partnerski, miłosny. Czy nowy rok przyniesie ci miłość?

Cleo, Donatan i Robert Lewandowski - kiedy nowy teledysk? 

Cleo nie zdradziła, kiedy podziwiać będziemy mogli efekty jej współpracy z Donatanem i Lewandowskim. Premiery teledysk możemy spodziewać się najpewniej na początku 2019 roku. 

Najnowsze