Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

2016-08-02 19:23
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]
Autor: fot. Piotr Grzybowski Cleo Bastet online

Płyta Cleo - Bastet online. Wszystkie piosenki z debiutanckiego albumu wokalistki znajdziecie na ESKA.pl! Oprócz tego teledyski, tracklistę i szczegółowe informacje na jego temat. Czy album Bastet to najgorętsza premiera 2016 roku? Oceńcie sami!

Cleo - płyta Bastet online. Piosenki z albumu na pewno znajdziecie na ESKA.pl! Wszystkie potencjalne hity jesieni 2016 poznamy w piątek, 2 września. Właśnie wtedy krążek pojawi się w regularnej sprzedaży i z pewnością fani nie będą zawiedzeni. Jakiś czas temu informowaliśmy, że nowa płyta Cleo została wyprzedana. Teraz już wiemy, że ponownie pojawiła się w przedsprzedaży i można ją kupić bez problemów. Tracklista Bastet to 12 piosenek, a każda z nich jest zupełnie inna stylistycznie. Właśnie za sprawą tej wszechstronności poznaje się artystę doskonałego! Nic więc dziwnego, że Cleo otrzymała nominacje ESKA Music Awards 2016. Ma szansę zgarnąć aż trzy statuetki w kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepsze Video i Najlepszy Artysta w Sieci.

Cleo - płyta Bastet online

Cleo i płyta Bastet to najgorętsza premiera 2016 roku? Wywiad w Gorącej 20 Radia ESKA zdradził bardzo dużo! Tymczasem pierwsze trzy single pokazały, że ten krążek jest zupełnie różny! Promowany był przez kawałki: Zabiorę nas, Wolę być oraz N-O-C. 

 

 

Cleo - płyta Bastet [TRACKLISTA]

Płyta Bastet zawiera 12 - różnych brzmieniowo utworów. Wokalistka zapowiedziała, że na fanów czekają bonusy i niespodzianki, o których mamy dowiedzieć się już wkrótce. Na razie jednak musimy zadowolić się tytułami na podstawowej wersji wydawnictwa: 

1. List
2. Bastet
3. Astrofizyka
4. Mi-Sie
5. Na pół
6. N-O-C
7. Kocia mama
8. Wolę być
9. Zabiorę nas
10. Sami
11. Przepis idealny
12. Echo

Czekacie na nową płytę Cleo? Dajcie znać w komentarzach, która piosenka z krążka podoba się Wam najbardziej! Chętnie poczytamy ;) Cleo w teledyskach i w czasie koncertów na żywo prezentuje się świetnie. Zobaczcie, jak wyglądał jej występ się na ESKA Music Awards!

Najnowsze