Cleo na jednej scenie z braćmi Michaela Jacksona. Tego występu nie zapomni do końca życia!

2020-02-18 12:32 MK
Cleo / Michael Jackson
Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER & KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER

Być może nie każdy pamięta, ale zanim Michael Jackson stał się niekwestionowanym królem muzyki pop, występował u boku swoich starszych braci w rodzinnym zespole. W tym roku, grupa The Jacksons po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju. Jak już wiadomo, gościem specjalnym wydarzenia będzie polska wokalistka Cleo! Więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl.

Cleo i bracia Michaela Jacksona na jednej scenie? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak! Wykonawczyni hitów Sztorm i Za Krokiem Krok oraz jurorka trzeciej edycji programu The Voice Kids podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Polska artystka pojawi się u boku legendarnego zespołu podczas ich pierwszego koncertu w Polsce. Z pewnością, tego wieczora nie zapomni do końca swojego życia!

The Jacksons to zespół, w którym swoją karierę rozpoczynał Michael Jackson. Za sprawą takich hitów jak I'll Be There czy Blame It On The Boogie, grupa odniosła wielki sukces w Stanach Zjednoczonych, czyniąc z Michaela dziecięcą gwiazdę. Po wydaniu solowego krążka, a następnie bestsellerowego albumu Thriller z 1982 roku, Michael Jackson wciąż występował w rodzinnym zespole. Decyzję o odejściu podjął dopiero dwa lata później, w 1984 roku. I choć opuszczenie przez MJ-a grupy spowodowało spadek jej popularności, bracia króla popu nie podjęli decyzji o zakończeniu kariery muzycznej. Dzięki temu, już niebawem zobaczymy ich w Polsce!

The Jacksons i Cleo - koncert

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby posłuchać legendarnych hitów grupy The Jacksons, mamy dobrą wiadomość. Otoż, zespół wystąpi w Polsce już 4 września w Ergo Arenie w Gdańsku. Polska publiczność może liczyć na usłyszenie takich utworów jak wspomniane I'll Be There czy też Can You Feel It?

Prawdziwym zaskoczeniem jest jednak to, że na jednej scenie, u boku braci Michaela Jacksona, pojawi się Cleo! Póki co, nie wiadomo, co zaśpiewa gwiazda, jednak trzeba przyznać, że to nie lada wyróżnienie!

Najnowsze