Cleo - koncerty, Pali się, romans z Donatanem, Taniec z Gwiazdami, związki

2019-01-12 20:41
Cleo - koncerty, Pali się, romans z Donatanem, Taniec z Gwiazdami, związki
Autor: brak danych Cleo odpowiedziała na kilka pytań odnośnie swojego życia.

Cleo zdradziła kilka swoich sekretów. Na Eska.pl zebraliśmy informacje, które zainteresują każdego fana wokalistki. 

Cleo wystąpiła w programie Jazdy Gwiazdy. Rudy zabrał na przejażdżkę piękną wokalistkę i zadał jej podczas tej bezpiecznej jazdy wiele interesujących pytań. Zaczął niestandardowo - chciał wiedzieć czy jako dziecko lubiła klasyczną zabawę w machanie do ludzi na szkolnych wycieczkach. Jak się okazało, tak jak dla większości dzieci, dla Cleo zaczepianie innych kierowców z tylnego siedzenia autobusu było frajdą. Rudy nie poprzestał jednak tylko na banałach i spytał o interesujące wszystkich fakty z życia artystki.

Cleo - Ile zagrała koncertów? 

Cleo w ostatnim czasie zagrała około 200 koncertów. To budzi prawdziwy szacunek wśród fanów. Mimo, że jest zapracowana robi to z przyjemnością. Na sugestię, że chodzi o pieniądze artystka ironicznie odpowiedziała, że śpi na sianie i ubija masło. Jak to słowianka.

Cleo - Romans z Donatanem?

Na to pytanie każdy chciał poznać odpowiedź. Czy Donatana i Cleo łączyło coś więcej prócz muzyki? Rudy zapytał wprost: - Ty, a był jakiś mały romans z Donatankiem? Odpowiedź wokalistki rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości. - Cooo? - zapytała zdziwiona i lekko zażenowana Cleo. - Słyszałam, że jest moim bratem, że jest moim tatą - dodaje artystka i stanowczo zaprzecza plotkom odnośnie romansu. 

Cleo - Taniec z Gwiazdami

Rudy zapytał również artystkę o jej występy w Tańcu z Gwiazdami. Cleo przyznała, że była to bardzo ciężka praca. Ćwiczyć musiała po 8 godzin dziennie przez kilka miesięcy. Prócz tego grała też koncerty. Artystka niesamowicie straciła wtedy na wadze. 

Cleo zaskoczyła Lewego. I to w obcasach!

Autor: brak danych

  O tym, że Cleo jest bardzo sprawna fizycznie wiemy od dawna. Na swoim Instagramie i Facebooku co i raz publikuje zdjęcia, które tego dowodzą. Tym razem jednak zszokowała samego Roberta Lewandowskiego. Okazało się, że jest prawdziwą mistrzynią żonglerki! Cleo - mistrz ż

Cleo - Operacje plastyczne

Cleo kategorycznie zaprzeczyła też pogłoskom o jej licznych operacjach plastycznych. Jak stwierdziła jedyne na co ma czas to wizyta u kosmetyczki, maseczka czy relaksacyjny masaż. Jej kręgosłup po trasie koncertowej wymaga zwłaszcza tych ostatnich. 

Cleo - Związki

Rudy zwrócił uwagę na życie miłosne artystki. Czasem można odnieść wrażenie, że jest cały czas samotna. Cleo odpowiedziała, że tak oczywiście nie jest i najwidoczniej dobrze się kamufluje. 

Cleo - Pali się

- Ja nie będę zasłaniać pięknych kobiet - tak Cleo odpowiedziała Rudemu na pytanie odnośnie najnowszego klipu. Zdecydowała się powrócić do bardziej odważnych teledysków po długiej przerwie. Wokalistka poleca też słuchania numeru z jak najgłośniej ustawionym basem. Teledysk do klipu znajdziecie poniżej: 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze