Cleo - koncert W szkole gramy. Zobacz wyjątkowy występ Cleo w Gorzowie Śląskim

2015-10-23 17:09
Cleo W szkole gramy
Autor: Eska TV Cleo W szkole gramy

Cleo - koncert w szkole w Gorzowie Śląskim to nagroda w konkursie ESKA TV "W szkole gramy". Internauci wybrali najlepszy teledysk zrealizowany przez uczniów, którzy chcieli zaprosić Cleo na koncert w ich szkole. Zobacz zwycięski teledysk i relację z koncertu Cleo w szkole.

Koncert Cleo w szkole w Gorzowie Śląskim to wielki finał pierwszej edycji akcji „W szkole gramy”  - konkursu ESKA TV. Uczniowskie ekipy filmowe walczyły o koncert Cleo w swojej szkole tworząc teledyski do piosenki "My Słowianie". Zobacz najlepszy teledysk, a także relację z koncertu Cleo. Jeżeli ci się spodoba - dowiedz się jak zaprosić gwiazdę do swojej szkoły!

Cleo w konkursie W szkole gramy

Ze 172 zgłoszeń jury wybrało do finału 7 teledysków . Wyróżnione ekipy poznaliśmy w „Najlepszym programie”, a internauci wygrali zwycięzcę - najwięcej głosów zdobył teledysk nagrany przez uczniów Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim. Koncert Cleo to nie jedyna nagroda - zwycięska szkoła wygrała również 10 000 złotych! Zobaczcie ten zwycięsku teledysk!

Cleo - koncert w Gorzowie Śląskim

Koncert Cleo w Zespole Szkół w Gorzowie Śląskim odbył się 21 października. Będzie go można obejrzeć w całości w ESKA TV już 31 października 2015, a już teraz zobaczcie poniżej relację z koncertu na ESKA.pl

W szkole gramy - kolejna edycja, jak się zgłosić?

Kolejna edycja akcji ESKA TV „W szkole gramy” planowana jest na listopad. Wkrótce ogłosimy gwiazdę II edycji konkursu i teledysk, którym będziecie walczyć o koncert tej gwiazdy w swojej szkole!

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze