Cleo

i

Autor: WBF

Cleo kiedyś i dziś. Od skromnej dziewczyny do popularnej gwiazdy!

2021-02-23 12:51

Cleo to bez dwóch zdań jedna z najbardziej lubianych artystek w naszym kraju. Dziś jest znaną wokalistką, ale nic nie spadło jej z nieba ot tak. Zaczynała jak każda inna osoba, a ciężka praca sprawiła, że jest w miejscu, o którym marzy każdy. Jesteście ciekawi jak Cleo zmieniła się na przestrzeni lat? Od skromnej dziewczyny, stała się popularną gwiazdą!

Cleo kiedyś i dziś. Od skromnej dziewczyny do popularnej gwiazdy! Cleo dzisiaj jest jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. Zaczynała jak każda inna osoba i małymi kroczkami doszła do momentu, w którym znajduje się właśnie teraz. Miłość do muzyki odkryła w sobie w wieku 6 lat i to właśnie wtedy zaczęła śpiewać. Następnie zaczęła się jej muzyczna kariera w chórze gospel Soul Connection, a później duet Dwie Asie. W ramach tej współpracy, wzięła udział w kilku nagraniach środowiska hip-hopowego. Konkursy, występy i w 2006 roku podium w pierwszej edycji Studio Garaż. W 2011 roku, jeszcze nie Cleo, a Joanna Klepko, zdecydowała się pójść na casting do muzycznego show X Factor. Zaprezentowała się wtedy z numerem Proud Mary, jednak nie przeszła dalej.

Mimo iż, nie udało jej się dostać do X Factora, to nie poddała się i dziś jest wielką gwiazdą. Współpraca z Donatanem otworzyła jej bramę do branży muzycznej, w której działa do dzisiaj. Piosenki, teledyski, współprace z innymi artystami, płyty, koncerty, występy w telewizji, wywiady, sesje zdjęciowe i można wymieniać tak w kółko! Jesteście ciekawi jak Cleo zmieniła się na przestrzeni lat? Od skromnej dziewczyny, zmieniła się w barwnego, silnego i uwielbianego przez wszystkich motyla, który wznosi się do góry i spełnia swoje marzenia. Koniecznie obejrzyjcie wideo, które zamieszczone jest w tym artykule.

Cleo kiedyś i dziś

Jak dobrze znasz Cleo?

Pytanie 1 z 10
Cleo tak naprawdę nazywa się ...