Cleo kiedyś i dziś. Od skromnej dziewczyny do popularnej gwiazdy!

2021-02-23 12:51
Cleo
Autor: WBF

Cleo to bez dwóch zdań jedna z najbardziej lubianych artystek w naszym kraju. Dziś jest znaną wokalistką, ale nic nie spadło jej z nieba ot tak. Zaczynała jak każda inna osoba, a ciężka praca sprawiła, że jest w miejscu, o którym marzy każdy. Jesteście ciekawi jak Cleo zmieniła się na przestrzeni lat? Od skromnej dziewczyny, stała się popularną gwiazdą!

Cleo kiedyś i dziś. Od skromnej dziewczyny do popularnej gwiazdy! Cleo dzisiaj jest jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. Zaczynała jak każda inna osoba i małymi kroczkami doszła do momentu, w którym znajduje się właśnie teraz. Miłość do muzyki odkryła w sobie w wieku 6 lat i to właśnie wtedy zaczęła śpiewać. Następnie zaczęła się jej muzyczna kariera w chórze gospel Soul Connection, a później duet Dwie Asie. W ramach tej współpracy, wzięła udział w kilku nagraniach środowiska hip-hopowego. Konkursy, występy i w 2006 roku podium w pierwszej edycji Studio Garaż. W 2011 roku, jeszcze nie Cleo, a Joanna Klepko, zdecydowała się pójść na casting do muzycznego show X Factor. Zaprezentowała się wtedy z numerem Proud Mary, jednak nie przeszła dalej.

Mimo iż, nie udało jej się dostać do X Factora, to nie poddała się i dziś jest wielką gwiazdą. Współpraca z Donatanem otworzyła jej bramę do branży muzycznej, w której działa do dzisiaj. Piosenki, teledyski, współprace z innymi artystami, płyty, koncerty, występy w telewizji, wywiady, sesje zdjęciowe i można wymieniać tak w kółko! Jesteście ciekawi jak Cleo zmieniła się na przestrzeni lat? Od skromnej dziewczyny, zmieniła się w barwnego, silnego i uwielbianego przez wszystkich motyla, który wznosi się do góry i spełnia swoje marzenia. Koniecznie obejrzyjcie wideo, które zamieszczone jest w tym artykule.

Cleo kiedyś i dziś

Jak dobrze znasz Cleo?

Pytanie 1 z 10
Cleo tak naprawdę nazywa się ...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze