Cleo i B.R.O wywołują ciarki! Piosenka Znikam HITEM jesieni?

i

Autor: Universal Music Poland Cleo i B.R.O wywołują ciarki! Piosenka Znikam HITEM jesieni?

Cleo i B.R.O wywołują ciarki! Piosenka Znikam HITEM jesieni?

2020-09-09 10:21

Cleo i B.R.O. postanowili wspólnie nagrać utwór. O tym, że taka piosenka powstanie fani dowiedzieli się z Instagrama rapera. O czym jest ich nowy hit? Szczegóły na ESKA.pl.

Cleo i B.R.O razem na jesień! Według wielu internautów jest największa niespodzianka muzyczna tego roku. Swoje siły w jednym kawałku połączyła piękna, zmysłowa i utalentowana CLEO z młodym raperem, który od kilkunastu lat jest ciągle na fali. Utwór Znikam jest kolejnym singlem z albumu SuperNova, który pojawi się 18 września 2020 roku. To trzeci album artystki, która przeniesie słuchaczy do świata bez ograniczeń dla brzmień i barw. Cleo odważnie sięga po światowe rozwiązania i pielęgnuje sznyt swoich tanecznych hitów.

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Znikam - o czym jest piosenka Cleo i B.R.O?

Cleo śpiewa o codziennej rutynie i w jaki sposób można oderwać się od obowiązków. B.R.O nawija w swojej zwrotce o stresującym trybie życia i możliwości chillowania na przykład nad wodą. Jak mówi raper, ta piosenka jest bardzo dobrze zrealizowana:

Jeżeli stęskniliście się za nowymi zwrotkami ode mnie, to musicie posłuchać tego kawałka. Tym bardziej, że Cleo wydaje nową płytę, a ja na niej jestem gościem. Utwór wyszedł przekozacko - powiedział na swoim instastories B.R.O

Cleo i B.R.O - premiera utworu Znikam