Clean Bandit - Stronger: teledysk nakręcony telefonami przez Lekko Stronniczych ! Zobaczcie efekt [VIDEO]

2015-03-12 12:49
teledysk do Stronger Clean Bandit
Autor: fot. YouTube teledysk do Stronger Clean Bandit

Teledysk Clean Bandit do Stronger to wideo-premiera wyjątkowa z dwóch względów. Po pierwsze, nowy teledysk Clean Bandit został nakręcony przez polskich YouTuberów - autorów kanału Lekko Stronniczy. Po drugie, wideo do Stronger od Clean Bandit powstało m.in. dzięki telefonom komórkowym. Zobaczcie efekt już teraz na ESKA.pl!

Teledysk Clean Bandit do Stronger to efekt współpracy zespołu z polskimi YouTuberami - autorami kanału Lekko Stronniczy. Nowy teledysk Clean Bandit został nakręcony telefonami komórkowymi. Efekt chwilowego spowolnienia akcji w jednej ze scen kręcono aż 50 telefonami! Dlaczego to właśnie Lekko Stronniczy zostali wybrani przez Clean Bandit do pracy nad teledyskiem do Stronger? YouTuberzy wygrali konkurs na własną wersję klipu do hitu Rather Be. Wymóg był jeden: wszystko musiał uwiecznić obiektyw komórki a nie profesjonalnej kamery.

Stronger to drugi singiel ze specjalne edycji debiutanckiej płyty Clean Bandit zatytułowanej New Eyes. Wcześniej wydawnictwo promował numer Real Love. Standardowa wersja longplay'a dostępna jest w sprzedaży od maja 2014 roku.

Jak bezpiecznie oglądać zaćmienie Słońca 20 marca 2015? Zobaczcie sposoby

Lekko Stronniczych tworzą Karol Paciorek i Włodek Markowicz. Duet po nakręceniu tysięcznego odcinka swojego podkastu zakończył wspólną działalność. Twórcy skupiają się teraz na projektach solowych.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze