Clean Bandit, Karolina Stanisławczyk, Marshmello i inni w NMF w Radiu ESKA 29.01.2021

Clean Bandit, Karolina Stanisławczyk, Marshmello i inni w NMF w Radiu ESKA 29.01.2021
Autor: single cover art Clean Bandit, Karolina Stanisławczyk, Marshmello i inni w NMF w Radiu ESKA 29.01.2021

New Music Friday w Radiu ESKA to dawka najgorętszych i najciekawszych nowości, które mają szansę stać się wielkimi hitami. Jakie premiery zagraliśmy 29 stycznia? Lista najnowszych wydań do sprawdzenia na ESKA.pl.

Koniec stycznia 2021 obfitował w nowości muzyczne, które zostaną z nami na dłużej. 29 stycznia w New Music Friday zagraliśmy wam premierowo utwór, pod którym podpisuje się Karolina Stanisławczyk. Młoda wokalistka, która zasłynęła z hitu VIBE i długotrwałej współpracy z duetem producenckim Miyo, powróciła z numerem zatytułowanym Cliche. Za produkcję singla zapowiadającego debiutancki album Karoliny Stanisławczyk odpowiada Don Juan Wielki. To nie koniec muzycznych niespodzianek. 29 stycznia, to również dzień premiery nowego singla Benny'ego Blanco, który do współpracy zaprosił Marshmello. Producenci zdecydowali, że za partie wokalne utworu You, odpowiadać będzie Vance Joy, który w 2013 roku święcił tryumfy z utworem Riptide. 

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Premiery 29.01.2021 - nowe hity

29 stycznia pojawiło się nowe nagranie od Clean Bandit. Brytyjski zespół podjął współpracę z amerykańskim raperem, Ianem Diorrem, którego wcześniej mogliście poznać za sprawą hitu Mood z 24kGoldn. Z nowym utworem powrócił również Rag'n'Bone Man. Artysta singlem All You Ever Wanted zapowiada drugi studyjny album Life By Misadventure. Alan Walker również postanowił wydać nowy kawałek. Kesha natomiast nawiązała współpracę z Samem Feldtem. Efektem ich współpracy jest singiel Stronger. Fani z pewnością czekają jednak na współpracę, która mogłaby sprawić, że artystka powtórzy sukces hitu Timber, który w 2013 roku nagrała z Pitbullem. 

New Music Friday w Radiu ESKA 29.01.2021

  • Clean Bandit feat. iann dior - Higher
  • Rag'n'Bone Man - All You Ever Wanted
  • Selena Gomez, Rauw Alejandro - Baila Conmigo
  • Sam Feldt feat. Kesha - Stronger
  • Rat City, Dagny - BAD
  • Alan Walker feat. ISÁK - Sorry
  • Foothills, Badjack - I Got Me
  • Karolina Stanisławczyk - Cliché
Najnowsze