Ciemniejsza strona Greya: kto powinien nagrać piosenkę do drugiej części filmu?

2016-07-22 15:39
Ciemniejsza strona Greya: kto powinien nagrać piosenkę do drugiej części filmu?
Autor: fot. Bulls Ciemniejsza strona Greya: kto powinien nagrać piosenkę do drugiej części filmu?

Do premiery filmu Ciemniejsza strona Greya zostało jeszcze trochę czasu, ale już zastanawiamy się, kto powinien pojawić się na soundtracku do ekranizacji drugiej części powieści E.L. James. Która gwiazda będzie w stanie powtórzyć sukces Ellie Goulding i nagrać hit na miarę Love Me Like You Do? Sprawdź nasze propozycje i zagłosuj!

Ciemniejsza strona Greya to jedna z najbardziej oczekiwanych premier kinowych 2017 roku. Niemal takim samym zainteresowaniem co sam film, cieszy się też jednak muzyka, która trafi na ścieżkę dźwiękową produkcji. Dzięki megahitom Ellie Goulding i The Weeknd, film 50 twarzy Greya nie tylko znalazł się na liście nominacji do tak prestiżowych nagród jak Oscary i Złote Globy, ale też zachęcił do pójścia do kina nawet tych, którzy na co dzień nie przepadają za melodramatami. Nic więc dziwnego, że tym razem to artyści biją się o możliwość nagrania utworu do soundtracku Ciemniejszej strony Greya. Sprawdzamy, kto jest w stanie nagrać hit na miarę Love Me Like You Do, czy Earned It.

Lana Del Rey - artystka udowodniła już nie raz, że potrafi nagrać filmowy przebój. Jej ballada Young And Beautiful promująca kinowy hit Wielki Gatsby otrzymała nawet nominację do nagrody Grammy. Oprócz tego Lana często w tekstach swoich piosenek porusza tematy skomplikowanej miłości i pożądania, więc nie powinna mieć problemu ze stworzeniem utworu, która pasowałby do fabuły Ciemniejszej strony Greya.

Lady Gaga - kontrowersyjna wokalistka powoli przygotowuje się do swojego wielkiego muzycznego powrotu. Nagranie popowego przeboju do kinowego hitu, jakim z pewnością będzie Ciemniejsza strona Greya, z pewnością ułatwiłoby jej powrót na szczyty list przebojów.

Ed Sheeran - brytyjski artysta jak nikt potrafi przy akompaniamencie gitary pięknie śpiewać o miłości. Wierzymy, że Ed byłby w stanie nagrać hit, który idealnie wpasowałby się w nastrój filmu.

Taylor Swift - kolejne skandale z udziałem gwiazdy pozostawiają coraz więcej rys na jej nieskazitelnym do tej pory wizerunku. Skoro wszyscy już powoli dowiadują się, że Taylor wcale nie jest taka grzeczna dziewczynką, to może nie zaszkodziłoby jej nagrać pikantny numer do filmu?

Sam Smith - ma już na swoim koncie Oscarowy przebój do ostatniej części filmu o Jamesie Bondzie. Nastrojowa piosenka do kontynuacji 50 twarzy Greya w jego wykonaniu mogłaby także wywołać niezłe zamieszanie.

Halsey - nie należy do ułożonych i posłusznych piosenkarek. Na jej debiutanckiej płycie znaleźć można autobiograficzne piosenki opowiadające o seksie, alkoholu, narkotykach i zmaganiach z własnymi demonami. Coś nam mówi, że Halsey z pewnością odnalazłaby się w klimacie ekranizacji powieści E.L. James.

Ciemniejsza strona Greya - kiedy premiera?

Podobnie jak ekranizacja 50 twarzy Greya, druga część filmu pojawi się w kinach w okolicach dnia św. Walentego. Dokładna data premiery Ciemniejszej strony Greya w Polsce to 10 lutego 2017. Coś nam mówi, że i tym razem tysiące par znów ruszy do kina w święto zakochanych obejrzeć ekscytujące perypetie Anastasii i Christiana.

Najnowsze