Ciałopozytywne celebrytki. Gwiazdy, które kochają swoje ciała [GALERIA]

2022-08-04 15:54
Ewa Farna
Autor: screen z instagrama/@ewa_farna93

Media społecznościowe potrafią wpędzić w kompleksy. Nasze aplikacje są pełne zdjęć celebrytów z Idealnymi ciałami, lśniącymi włosami i pięknymi paznokciami. Ale są też gwiazdy, które na kult idealizmu odpowiadają stanowcze nie! Sprawdziliśmy, kto należy do tego grona.

Ciałopozytywność, body positive i miłość, to hasła, które w ostatnim czasie nie dają o sobie zapomnieć. Coraz więcej gwiazd wrzuca na swoje social media zdjęcia i filmiki bez retuszu i filtrów. Celebryci w końcu uznali, że mają dość kreowania idealnego ciała i dostosowywania się do fikcyjnie wykreowanego kanonu piękna. Czasy, kiedy idealizm i perfekcjonizm były na topie powoli mijają. Zamiast nich nadchodzą te, w których dominuje ruch body positive. Polskie gwiazdy coraz chętniej wrzucają do sieci kadry, na których widać ich naturalność i piękno. Celebrytki podkreślają, że kanony piękna i wyretuszowane zdjęcia nigdy nie powinny być ważniejsze od zdrowia, uśmiechu, miłości i samoakceptacji.

Agnieszka Kaczorowska tłumaczy się z "mody na brzydotę". "Nie zmieniam swojego zdania"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze