Ci TikTokerzy już marzą o świętach! Ich filmiki mówią same za siebie

święta
Autor: Pixabay.com

Polscy tiktokerzy już marzą o Świętach Bożego Narodzenia, które zbliżają się wielkimi krokami! Ich konta w najpopularniejszej aplikacji wprowadzają w świąteczny nastrój i przygotowują internautów na śnieg, kolędy, czas z rodziną, świąteczne jedzonko i cudowne prezenty! Też myślisz już o zimie? Zobacz ich filmiki i poczuj magię świąt na polskim TikToku!

Święta Bożego Narodzenia 2020 z TikTokiem trwają w najlepsze! Okazuje się, że niektórzy polscy tiktokerzy już nie mogą się doczekać Świąt i tego cudownego czasu, jaki towarzyszy nam przy Bożonarodzeniowej Gwiazdce. Nagrywają na swoje profile filmiki przywołujące świąteczny klimat i odliczają dni do Gwiazdki 2020. To jednak nie wszystko! Otóż w najpopularniejszej aplikacji w dobie internetu o nadchodzących Świętach głośno jest już od jakiegoś czasu. Na TikToku pojawił się bowiem świąteczny trend, w którym wszyscy chętni użytkownicy odliczają czas do Świąt Bożego Narodzenia 2020! Udział w świątecznym wyzwaniu wziął między innymi popularny tiktoker z Polski Dominik Rupiński lub słynna kiedyś youtuberka Ola Nowak. Choć pewnie wiele polskich influencerów nie może doczekać się najbliższych Świąt, oni na pewno! Na swoich najnowszych filmikach śpiewają i tańczą w świątecznych ubraniach do kultowej piosenki It's Beginning to Look a Lot Like Christmas od Johnny'ego Mathisa i odliczają dni do Gwiazdki 2020! 

Święta na TikToku - nowy trend

Na TikToku pojawił się nowy, świąteczny trend, który zebrał już ponad 800 tysięcy filmików od użytkowników z całego świata. Internauci nagrywają TikToki w klimacie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia 2020 do piosenki It's Beginning to Look a Lot Like Christmas autorstwa Johnny'ego Mathisa.

Najnowsze