Christopher - wiek, żona, Instagram, piosenki. Kim jest uczestnik konkursu TOP OF THE TOP?

2019-08-14 20:33 MK
Christopher
Autor: Instagram/christophermusiccom

Tegoroczna edycja Top of the Top Sopot Festival obfituje w występy wielu gwiazd z zagranicy. Zdecydowanie jednym z najważniejszych momentów tego wydarzenia jest jednak konkurs TOP OF THE TOP, w którym zagraniczni goście walczą o statuetkę Bursztynowego Słowika. Jednym z uczestników będzie Christopher - duński wokalista, którego hity podbiły serca słuchaczy na całym świecie. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o tym muzyku.

Christopher - wiek, żona, Instagram, piosenki: oto najczęściej wyszukiwane przez was frazy w kontekście duńskiego piosenkarza, który wraz z uczestnikami Konkursu Piosenki Eurowizji zawładnie sopocką sceną w trakcie drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival 2019. Energetyczne i taneczne przeboje, a także charakterystyczny wokal, przysporzyły mu wielu fanów na całym świecie. Czy te atrybuty umożliwią mu również wygranie Bursztynowego Słowika? To się okaże! Sprawdź, co musisz wiedzieć o Christopherze.

Christopher - wiek

Wokalista ma obecnie 27 lat. Urodził się 31 stycznia 1992 roku w dzielnicy Kopenhagi - Frederiksberg, a później wraz z rodzicami i młodszym bratem Olivierem przeniósł się na wyspę Amager. Artysta mieszka tam do dziś.

Christopher - żona

Popularny duński muzyk od 2014 roku jest w związku z duńską modelką Cecilie Haugaard. Na początku 2019 roku wzięli ze sobą ślub. Para mieszka ze sobą na wyspie Amager, a według danych dostępnych w sieci, ich dom jest warty ponad 6 milionów koron duńskich. Małżeństwo chętnie publikuje w sieci wspólne zdjęcia.

Christopher - Instagram

Christopher Nissen jest gwiazdą, która dba o swoje media społecznościowe. Piosenkarz często publikuje w serwisie Instagram zdjęcia z życia prywatnego, z koncertów czy ze studia nagraniowego. Znajdziecie go pod nickiem @christophermusiccom. Na ten moment, ma on ponad pół miliona obserwujących.

Christopher - piosenki

Uczestnik trzeciej edycji Top of the Top Sopot Festival 2019 jest niezwykle popularny w swoim kraju. Jego energetyczne utwory i wyjątkowy, wysoki głos zapewniły mu rzeszę słuchaczy. Do najpopularniejszych utworów duńskiego wokalisty należą: CPH Girls, Heartbeat oraz Irony.

Najnowsze