Chris Martin w Carpool Karaoke. Lider Coldplay pobije Adele?

2016-01-30 20:29
Chris Martin w Carpool Karaoke. Lider Coldplay w aucie Jamesa Cordena da czadu?
Autor: fot. @JKCorden - Twitter Chris Martin w Carpool Karaoke. Kiedy premiera odcinka z liderem Coldplay?

Chris Martin to kolejna gwiazda Carpool Karaoke. Tym razem to lider Coldplay wsiadł do auta Jamesa Cordena, by zaśpiewać kilka hitów. Czy wokalista pobije Adele? Sprawdź, kiedy nastąpi premiera odcinka Carpool Karaoke z Chrisem Martinem już teraz - na ESKA.pl

Chris Martin w Carpool Karaoke to atrakcja, która czeka widzów The Late Late Show podczas najbliższego odcinka. Czego możemy się spodziewać po rozśpiewanej przejażdżce Jamesa Cordena z liderem Coldplay? Z pewnością wiele osób liczy na wiele zaskakujących momentów, takich jak ten, gdy Adele rapuje w Carpool Karaoke. Swoją drogą trzeba przyznać, że autorka hitu Hello ustawiła bardzo wysoko poprzeczkę kolejnym gwiazdom. Niezwykle zabawny odcinek Carpool Karaoke z Adele ma blisko 60 mln wyświetleń na YouTube i pobił rekord oglądalności ustanowiony wcześniej przez Justina Biebera.

>> Coldplay i Beyonce w teledysku do Hymn For The Weekend

Carpool Karaoke z Chrisem Martinem z Coldplay - kiedy premiera?

Wokalista grupy Coldplay pojawi się w Carpool Karaoke podczas odcinka The Late Late Show we wtorek 2.02.2016. Na razie nie wiadomo jednak, jakie piosenki zabrzmią z tej okazji w samochodzie Jamesa Cordena. Biorąc udział w Carpool Karaoke, Chris Martin dołączył do grona takich muzycznych gwiazd jak One Direction oraz Jason Derulo. Czy to będzie najlepsza odsłona show? O tym przekonamy się po emisji odcinka.

Przy okazji przypominamy teledysk Coldplay do Adventure Of A Lifetime, czyli pierwszego singla z płyty A Head Full Of Dreams:

 

RC

Najnowsze