Chłopięca wersja Maddie Ziegler! Kim jest nowy tancerz Sii?!

2016-12-19 17:52
Chłopięca wersja Maddie Ziegler! Kim jest nowy tancerz Sii?!
Autor: fot. YouTube/SiaVEVO screen z teledysku Sia - This Is Acting

Chłopiec ma 9 lat, jest wysportowany i doskonale się porusza. Kim jest tancerz z teledysków Sii? Poznajcie go już teraz na ESKA.pl!

Chłopięca wersja Maddie Ziegler! Kim jest nowy tancerz Sii? O młodym chłopcu z teledysku australijskiej wokalistki piszemy na ESKA.pl. Internauci zaczęli go cenić tuż po premierze filmiku promującego album This Is Acting. Zauważyli, że świetnie się porusza, ale przede wszystkim pomimo młodego wieku jest bardzo umięśniony. Dlatego jest lepszy od Maddie Ziegler? Być może tak, ale musicie ocenić to sami!

Nowy tancerz Sii - kim jest?

Artyon Celestine to chłopięca wersja Maddie Ziegler! Nowy tancerz Sii ma zaledwie 9 lat, a już doskonale odnajduje się na parkiecie. Wszystko zawdzięcza rodzicom, którzy zapisali go na gimnastykę, gdy miał... 2 lata! Nieco później doradzono im, że powinien zostać choreografem tańca. Był gościem w programie Ellen DeGeneres Show, gdzie zdradził swoje marzenie. Chciałby powalczyć o medal na Olimpiadzie w swojej dyscyplinie! Niestety, na spełnienie tego celu musi jeszcze poczekać.

Artyon Celestine na razie musi się zadowolić innymi spełnionymi marzeniami. Współpracuje z jedną z największych gwiazd muzyki. Sia zaprosiła go do udziału w teledysku The Greatest od Sii, a także w wideo promującym album This Is Acting:

 

Artyon Celestine już wcześniej pokazywał swój talent biorąc udział w wielu programach typu talent-show. Zagraniczne media najbardziej i najczęściej rozpisywały się o występie w rytm hitu Davida Guetty i Ushera - Without You. Zobaczcie sami, dlaczego!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze