chillwagon i Ekipa Friza kupili całe menu w restauracji. Kwota rachunku jest ogromna

2020-10-28 16:27 jj
chillwagon i Ekipa Friza kupili całe menu w restauracji. Kwota rachunku jest ogromna
Autor: YouTube Tromby chillwagon i Ekipa Friza kupili całe menu w restauracji. Kwota rachunku jest ogromna

Jeden z członków chillwagonu i Ekipa Friza udali się do restauracji w Trójmieście. Zamówili całe menu knajpy i sprawdzali jakość produktów. Youtubowe Kuchenne Rewolucje na swoim kanale opublikował Tromba. Jaka była kwota rachunku? Szczegóły na ESKA.pl.

chillwagon i Ekipa Friza kupili całe menu w restauracji. Kwota rachunku jest ogromna. Ekipa Friza, postanowiła pojechać na kilka dni do Trójmiasta. Tam wraz z Qrym z chillwagonu, na którego hity możecie głosować w liście RAP 20 Radia ESKA, wybrali się do gamingowej restauracji. Na miejscu Tromba postanowił zaskoczył wszystkich swoich gości i zamówił, absolutnie całe menu. Youtuberzy i gwiazda rapu rozmawiali o grach wideo. Pojawiały się również anegdoty dotyczące ich wpadek ze sprzętem komputerowym. Ile zapłacił Tromba za rachunek?

chillwagon i Ekipa Friza kupili całe menu w restauracji

Restauracja gamingowa w Trójmieście miała ostatnio niespotykanych gości. Za wielkim stołem usiadł Qry z chillwagon, wraz z Ekipą Friza. Tromba, który wrzucił na swój kanał film, postanowił zamówić całe menu w tej knajpce. Wśród potrwa były burgery, frytki z batatów, a także napoje z procentami. W trakcie męskiego spotkania, panowie wspominali czasy kafejek internetowych. Materiał nie informuje o kwocie, którą Tromba zapłacił za tak spore zamówienie. Internauci jednak wyliczyli, że youtuber mógł otrzymać na kwotę około 600 złotych.

Najnowsze