Friz przefarbował swojego psa. Wersow nieźle się wkurzyła!

2020-10-12 14:44 jj
Friz przefarbował swojego psa. Wersow nieźle się wkurzyła!
Autor: YouTube Karol FRIZ Wiśniewski Friz przefarbował swojego psa. Wersow nieźle się wkurzyła!

Friz w ostatnim filmie, który opublikował na swoim kanale poinformował widzów o przefarbowaniu swojego psa na różowo. Reakcja dziewczyny Karola, Weroniki nie była zaskoczeniem. Influencerka zdenerwowała się na Friza. Jak ocenia swojego zachowanie youtuber? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz przefarbował Chmurkę na różowo. Wersow się ostro wkurzyła! Karol Wiśniewski jest youtuberem, który wpada na niecodzienne pomysły. Na początku projektu daily przefarmował swojego włosy na różowo, robił także losowe tatuaże - jednym z nich jest dziara na kostce z pseudonimem jego przyjaciela Tromby. Teraz jednak youtuber sam przyznał się do ogromnego błędu, który mógł skutkować poważnymi konsekwencjami. Friz przefarbował swojego psa na różowo.

Czy sprzątanie mieszkania odchudza? | ESKA XD - Fit vlog #5

Friz przefarbował swojego psa! Skruszony przyznał się do błędu

Karol Friz Wiśniewski w ostatnim materiale opublikowanym na swoim kanale YouTube postanowił przyznać się do poważnego błędu, który popełnił kilka dni przed wrzuceniem filmiku. Youtuber opowiedział historię, w której włos jeży się na głowie. Friz kupił specjalną, różową farbę dla psów i postanowił zmieć kolor Chmurce. Influencer przyznał się do tego przed kamerą, mimo że jak sam mówi:

Mój dział PR, managerowie i przyjaciele odradzali mi opowiadanie o tym. Jednak ja stwierdziłem, że nie będę tego przed Wami ukrywał. Zachowałem się bardzo źle. Przefarbowałem swojego psa na różowo. Postanowiłem to Wam powiedzieć, ponieważ nie chce ukrywać Chmurki - a wiem, że od razu zaczęły by się pytania co się z nią stało. Żałuje tego co zrobiłem. Przepraszam.

Friz nie został zhejtowany w komentarzach pod swoim filmem. Jego fani przyjęli skruchę i przeprosiny. Zaapelowali jednak do Karola, aby na przyszłość nie robił takich rzeczy, a wcześniej aby pomyślał. Całą historię możecie obejrzeć w filmie poniżej od 9 minuty i 54 sekundy.

Najnowsze