Chcesz znaleźć się na Insta Justina Biebera? Weź udział w tym challenge'u!

2020-03-27 14:38 MK
Justin Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Okres kwarantanny to czas, który wielu z nas przeznacza na częstsze rozmowy ze swoimi bliskimi za pośrednictwem dostępnych komunikatorów. Również wielkie gwiazdy muzyczne, nie chcąc tracić kontaktu z fanami, znacznie zwiększyły aktywność w serwisach społecznościowych. Jednym z artystów, którzy regularnie organizują czaty z wielbicielami jest Justin Bieber. Wokalista stworzył nawet challenge, w którym wzięcie udziału może poskutkować znalezieniem się na jego profilu, obserwowanym przez ponad 100 milionów osób!

Justin Bieber - #ComeAroundMeChallenge podbija TikToka! Kanadyjski wokalista nie przestaje promować wydanego w Walentynki albumu Changes, z którego pochodzą single Yummy i Intensions. Jednym z działań promocyjnych popularnego piosenkarza było założenie konta w najpopularniejszej obecnie aplikacji na całym świecie, czyli TikToku. W związku z panującą na świecie pandemią koronawirusa, pozostający w domu Justin Bieber znacznie zwiększył swoją aktywność w mediach społecznościowych.

Wykonawca hitu Love Yourself jest jedną z tych gwiazd, które są mocno zaangażowane w międzynarodową akcję #zostanwdomu. Aby umilić czas kwarantanny swoim fanom, a przy okazji sobie samemu, Justin Bieber regularnie organizuje transmisje na żywo na swoim Instagramie oraz publikuje nowe posty na TikToku. Wskutek tego, że tymczasowo odwołane są wszelkie imprezy masowe, artysta postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i stworzył challenge, który ma na celu promować jego najnowszy album Changes, a przy okazji dostarczyć wszystkim Beliebers wiele radości.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Justin Bieber - challenge na TikToku

Wyzwania internetowe cieszą się w sieci bardzo dużą popularnością. W szczególności te, w których udział wzięły największe gwiazdy show-biznesu. Tęskniący za występami Justin Bieber stworzył własny #ComeAroundMeChalenge, w którym wykorzystano jedną z piosenek pochodzących z jego piątego albumu studyjnego, zatytułowaną właśnie Come Around Me. W opublikowanym na TikToku wideo, wokalistka pokazał fanom, jak mają tańczyć do jego kawałka.

Na posty zawierające dokładne odwzorowanie choreografii piosenkarza nie trzeba było długo czekać. Justin postanowił wyróżnić najlepsze z nich i zamieścił je na swoim Instagramie. Warto dodać, że profil piosenkarza obserwuje ponad 130 milionów użytkowników. Jeśli również marzycie o tym, by zauważył was sam Justin Bieber, weźcie udział w jego challenge'u. Poniżej zamieszczamy filmik instruktażowy.

Najnowsze