Chcesz sprawdzić PIERWSZE lajki na Instagramie? To dziecinnie proste!

2022-04-05 11:29
Instagram
Autor: pixabay.com

Z pewnością dla wielu z was Instagram jest nieodzowną częścią codziennego życia już od dobrych kilku lat. Chcielibyście szybko sprawdzić, czyje posty podbiły wasze serca niedługo po tym, jak utworzyliście swoje konta w serwisie? To dziecinnie proste! Wystarczy kilka klików, by sprawdzić, kogo obdarowywaliście lajkami, rozpoczynając przygodę z Insta.

Instagram - jak sprawdzić polubienia z początków swojej przygody z serwisem? Taka instrukcja z pewnością przyda się każdemu z was! Instagram to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych kanałów społecznościowych. Każdego dnia miliony osób korzystają z niego, zamieszczając liczne relacje czy zdjęcia dokumentujące podróże, spotkania oraz inne warte odnotowania momenty. Mnóstwo emocji budzą zawsze polubienia. Właściciele serwisu wprowadzili nawet opcję dla użytkowników, którzy chcą ukryć liczbę pozyskanych serduszek przed światem. Wtedy zamiast dokładnej liczby widzimy informację o treści: nazwa użytkownika i inni. Jeśli jednak poszukujecie informacji na temat tego, jak sprawdzić stare polubienia, to mamy dla was odpowiedź. Wystarczy zaledwie kilka ruchów, by dowiedzieć się, które posty były przez was lajkowane na samym początku waszej przygody z cieszącym się niesłabnącą popularnością serwisem społecznościowym.

Sonda
Instagram, TikTok czy Facebook - z której apki korzystasz najczęściej?

Jak sprawdzić polubienia na Instagramie?

To z pewnością będzie fajna przygoda! Jeśli chcecie sprawdzić, jakie posty były przez was lajkowane na samym początku przygody z Instagramem, możecie to zrobić w bardzo prosty sposób.

  • Wejdźcie na swój profil
  • Kliknijcie w trzy paski w górnym prawym rogu
  • Wybierzcie opcję Twoja aktywność, a następnie Interakcje
  • Spośród trzech wariantów wybierzcie Polubienia
  • Ostatni krok to kliknięcie sortuj od najstarszych do najnowszych

Zaskoczeni?

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze