Chcesz nakręcić taki teledysk jak Billie Eilish? Zobacz, jak uzyskać efekty z Xanny

2019-12-27 16:30 MK
Billie Eilish
Autor: youtube/Billie Eilish

Billie Eilish to jedna z tych artystek, które bardzo dużą wagę przywiązują do realizacji swoich wideoklipów. Każdy z teledysków tej gwiazdy zaskakuje nie tylko wymyślną fabułą, ale i efektami specjalnymi. Również ten ostatni, nakręcony do singla Xanny, spotkał się z uznaniem odbiorców. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób można go odwzorować, trafiliście pod dobry adres. Szczegóły na ESKA.pl.

Billie Eilish - teledysk Xanny, podobnie do poprzedników, również spotkał się z niezwykle dobrym przyjęciem nie tylko ze strony fanów wokalistki, ale i pozostałych internautów, którzy nie śledzą na bieżąco jej poczynań zawodowych. Na przestrzeni lat, młoda artystka przyzwyczaiła swoich wielbicieli do wymyślnych stylizacji, fryzur, występów na żywo, czy też właśnie wideoklipów, które generują setki milionów odsłon w sieci. Każdy z nich jest bardzo przemyślany oraz naszpikowany efektami specjalnymi, które robią piorunujące wrażenie na wszystkich odbiorcach.

Najnowszy z nich - zrealizowany do piosenki Xanny, również zaskakuje. Najbardziej zapadająca w pamięć sceną z klipu jest ta, gdy widzimy Billie siedzącą samotnie na ławce i przypalaną papierosami przez niezidentyfikowanych ludzi. Jeśli zastanawialiście się, w jaki sposób osiągnięto taki efekt, jeden z polskich twórców internetowych ma dla was odpowiedź. Okazuje się, że również wy, przy naprawdę niewielkim wysiłku, będziecie w stanie odtworzyć tę scenę.

Billie Eilish - efekty z teledysku

Adrian Kilar to jeden z twórców internetowych, którzy od lat z sukcesami działają w sieci. Na swoim kanale, mężczyzna dzieli się doświadczeniami z bycia filmowcem i pokazuje między innymi,w jaki sposób można odtworzyć sceny z kultowych filmów czy też teledysków. Tym razem, wziął on na warsztat efekty z klipu Billie Eilish - Xanny. Dowiedzcie się już teraz, krok po kroku, co trzeba zrobić, by uzyskać takie same, nie wychodząc z domu.

Najnowsze