Charlie Puth i Jungkook z BTS we wspólnej piosence!

i

Autor: screen a teledysku Left & Right https://www.youtube.com/watch?v=a7GITgqwDVg Charlie Puth i Jungkook z BTS we wspólnej piosence!

Charlie Puth i Jungkook z BTS we wspólnej piosence! Kiedy premiera i o czym będzie utwór?

2022-06-20 13:26

Duet, którego nikt się nie spodziewał! Jungkook, gwiazda wielkiego kpopowego zespołu BTS połączy siły i amerykański wokalista Charlie Puth połączą siły by stworzyć kolejny superhit! O czym będzie piosenka? Na kiedy zaplanowana jest premiera? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania na temat wyczekiwanej piosenki.

Charlie Puth i Jungkook - ku zdziwieniu internautów, już wkrótce ukaże się ich wspólna piosenka. Fani artystów nie są jednak zaskoczeni. To nie pierwsza współpraca muzyków. W 2018 roku wystąpili wspólnie podczas MBC Plus X Genie Music Awards w Korei. Dzięki temu się poznali i od razu nawiązali ze sobą dobry kontakt. Charlie Puth zamieścił fragment utworu na swoim TikToku, wywołując burzę w internecie. Fani nie mogą się doczekać! Kiedy odbędzie się premiera piosenki? Jaka jest jej nazwa?

BTS przerywa karierę! Oficjalny komunikat zespołu załamał fanów

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

Charlie Putk i Jungkook - nazwa piosenki

Piosenka Charliego i Jungkooka nazywać się będzie Left & Right. Na Tik Toku Putha możemy usłyszeć, że opowiada o wspomnieniach. Z czym są związane? Tego dowiemy się dopiero po premierze utworu.

Left & Right - premiera utworu

Premiera piosenki Left & Right  została zaplanowana na 24 czerwca. Artyści opublikowali już okładkę utworu, na której widać ich wspólne zdjęcia. Left & Right ma trafić na najnowszy album Charliego, który ukaże się już wkrótce.

Sonda
Charlie Puth czy Jungkook - kogo wolisz?

Charlie Puth - kim jest?

Charlie Puth rozpoczął swoją karierę, nagrywając covery znanych gwiazd. Wkrótce odkrył on jednak, że śpiew to niejedyny jego talent. Wokalistka zauważył, że jest również uzdolnionym tekściarzem oraz kompozytorem. W styczniu 2016 roku na rynku ukazał się jego pełnoprawny debiutancki krążek Nine Track Mind, z którego pochodzi wielki przebój We Don't Talk Anymore. Obecnie ma na koncie 3 albumy. Charlie napisał też wiele hitów dla innych artystów, między innymi So Good dla Zary Larsson czy Easier dla 5 Seconds Of Summer.