Charli XCX i Lorde

i

Autor: Warner Music Polska Charli XCX i Lorde we wspólnym singlu.

Premiera

Charli XCX prezentuje nową wersję utworu z Lorde

2024-06-22 12:30

Charli XCX prezentuje utwór "The girl, so confusing version with Lorde". Nowy remix połączył obie artystki po raz pierwszy, tuż po premierze jej szóstego albumu studyjnego 'BRAT', który zdobył uznanie krytyków.

Po nieustraszonej kampanii, w której Charli XCX spowodowała blokady dróg na całym świecie dzięki swoim pop-upowym setom DJ-skim PARTYGIRL, zawojowała internet viralowymi singlami oraz ich alternatywnymi wersjami i po tym, jak wprowadziła nowy odcień zieleni do kulturowego leksykonu, jej długo oczekiwany album wreszcie ukazał się w miniony piątek, wywołując falę zachwytów. Nowy album 'BRAT' zawierał przebój 'Von dutch' - chwytliwy i syntezatorowy pierwszy smak płyty - obok niedawnych utworów 'Club classics', 'B2b' i '360'. Ponadto, Charli wydała selekcję wiralnych remiksów singli z 'BRAT', w tym 'The von dutch remix with Addison Rae and A. G. Cook' oraz 'The 360 remix with Robyn and Yung Lean'. Z nowym albumem, Charli wyrusza w trasę, w ramach której 6 lipca wystąpi na Open'erze w Gdyni.

Open’er Festival 2024 - LINE-UP. To będzie naprawdę mocna edycja wydarzenia!

ESKA ROCK: Måneskin kolejną gwiazdą Open'er Festival 2024!

Ostatnie projekty Charli XCX

Poza "BRAT", Charli ostatnio pracowała nad wieloma projektami filmowymi i telewizyjnymi po przełomowym sukcesie jej udziału w ścieżce dźwiękowej do "Barbie" z ubiegłego roku, "Speed Drive". Jest współproducentką wykonawczą muzyki do filmu A24 "Mother Mary" wraz z Jackiem Antonoffem oraz producentką oryginalnej muzyki do serii Benito Skinnera "Overcompensating" na Prime Video. Ponadto Charli zagra w remake'u kultowego horroru z 1978 roku "Faces of Death" w reżyserii Daniela Goldhabera.

Charli XCX - kim jest?

​Avant-popowa i elektroniczna supergwiazda Charli XCX stała się ikoniczną postacią w świecie sztuki, pomagając rozszerzyć krajobraz popularnej muzyki w ostatniej dekadzie, płynnie przechodząc między undergroundem a mainstreamem ze swoją artystyczną twórczością. W ciągu swojej przełomowej kariery, ta wielozadaniowa Artystka zdobyła uznanie krytyków za swój innowacyjny styl i ducha przedsiębiorczości, a jej nowatorskie podejście na nowo ukształtowało kulturę popularną. Jej trwały wpływ został ugruntowany w zeszłym roku, kiedy Charli została uhonorowana Nagrodą Wizjonera na corocznym Ivor Novello w Londynie. Ostatnio trafiły do niej natomiast statuetki Powerhouse Award podczas Billboard’s Women In Music i ASCAP Global Impact Award.