#challengeaccepted na Instagramie. O co chodzi w publikowaniu czarno-białych zdjęć?

2020-08-01 21:43 EK
#challengeaccepted
Autor: pixabay.com

Challenge Accepted to nowe wyzwanie, które pojawiło się niedawno na Instagramie. O co w nim chodzi? Dlaczego kobiety publikują czarno-białe zdjęcia na swoich profilach? Wszystkie ważne informacje na ten temat, podrzucamy wam na ESKA.pl. Może weźmiecie udział w akcji?

Wyzwania na Instagramie to absolutny hit w aplikacji. Dzięki nim użytkownicy mają możliwość podążać za panującymi trendami oraz łączyć się w specjalne akcje społeczne i nie tylko. Wszelkie inicjatywy pojawiające się w mediach społecznościowych nie tylko łączą ludzi, ale także okazują wsparcie i solidarność innym. Jedną z najnowszych akcji, którą możemy dostrzec na Instagramie jest właśnie #chalengeaccepted, czyli publikowanie czarno-białych zdjęć. Ponadto pod pojawiającymi się fotografiami, możemy dostrzec jeszcze jeden dłuższy hashtag #womensupportingwomen. O co chodzi w inicjatywie? Dlaczego na zdjęciach znajdują się same kobiety? Otóż wyzwanie #challengeaccepted to inicjatywa, w której głównym celem jest okazanie wsparcia od kobiet dla kobiet. Wzięcie udziału w akcji jest banalnie proste. Wystarczy, że opublikujemy na swoim profilu czarno-białe zdjęcie, które będzie przedstawiać naszą osobę, a następnie dodamy do niej dwa popularne, wyżej wymienione hashtagi.

Zabawa jednak na tym się nie kończy. Do wyzwania #challengeaccepted możemy nominować kolejne osoby, czyli przyjaciółki, koleżanki, siostry, mamę lub inne kobiety, które są ważne w naszym życiu.

Challenge Accepted - wyzwanie na Instagramie

Do #challengeaccepted włączyło się sporo gwiazd z show-biznesu. Są to między innymi: Jennifer Aniston, Patricia Kazadi, Kayah, 
Natalie Portman, Eva Longoria, Khloe Kardashian. Ponadto piosenkarka Kayah nominowała bardzo dużo artystek muzycznych w tym Viki Gabor.

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze