CeZik sprzedaje ubrania nawiązując do swoich największych hitów [VIDEO]

2013-12-17 13:10

CeZik wzorem innych gwiazd jak np. Dawid Kwiatkowski postanowił stworzyć swoją własną linię ubrań. Ulubieniec Internetu nawiązuje w niej do swoich największych hitów, także tych nagranych jako Klejnuty. Zobacz, jakie wzory przygotował artysta!

CeZik nie próżnuje. Kolejne Klejnuty robię furorę w Internecie, a sam artysta postanowił przenieść swoje największe internetowe przeboje na... ubrania. Teraz możesz nosić swoje ulubione hity internetu na sobie!

>>> CeZik wkręcił całą Polskę! Zobacz jak!

Cezikowe ciuchy są dostępne już na platformie 8merch. Trafiła się niepowtarzalna okazja, bo kto nie chciałby mieć koszulki z napisem Przyjmij rano, byle na czczo, aminokwasy...

Kim jest CeZik, to wie już cała Polska. Muzyk multiinstrumentalista, kompozytor, YouTuber. CeZik to także jednoosobowa orkiestra, chociaż on sam woli gdy nazywać ją bandą lub szajką - Szajka Cezika. Artysta jest także twórcą hitowego kanału na YouTube - Klejnuty.

>>> Gorąca 100 radia Eska - Wybierz najbardziej mocarne hity 2013 roku!

Ostatni przebój CeZika, POLAK W BRYTYJSKIM MAM TALENT!!! w ciągu miesiąca zanotował niemal siedem i pół milion wyświetleń. W tym czasie, według raportu branżowego portalu Wirtualne Media z 16 grudnia 2013, Klejnuty były drugim najpopularniejszym polskim programem vlogerskim na YouTubie.

Która z koszulek CeZika jest najfajniejsza? Dajcie znać w komentarzach!

Klejnuty - POLAK W BRYTYJSKIM MAM TALENT!!!CeZik - Ona tańczy dla mnie (jazz cover)KZ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE