Cello Brothers z debiutancką piosenką! One to początek nowej ery w ich karierze!

2020-01-14 17:40 RW
Cello Brothers z debiutancką piosenką! One to początek nowej ery w ich karierze!
Autor: One - okładka singla Cello Brothers z debiutancką piosenką! One to początek nowej ery w ich karierze!

Cello Brothers, czyli duet, który dał się za sprawą wyjątkowych aranżacji wielkich hitów, postanowił stworzyć swój pierwszy solowy utwór. Jak brzmi numer zatytułowany One? Posłuchajcie go już teraz - na ESKA.pl!

One - nowa piosenka Cello Brothers, czyli dwóch znanych wiolonczelistów będzie hitem? Artyści postanowili stworzyć popowy hit na wiolonczelach wraz z warstwą elektroniczną. Singiel ONE jest pierwszym autorskim utworem zespołu. Dotychczas Cello Brothers przerabiali znane i lubiane piosenki w twórczy sposób np. (Małomiasteczkowego, Dawida Podsiadło czy In My Cabana, Margaret). Teraz przyszedł czas na pierwszą autorską propozycję zespołu. Nazwę One metaforycznie, ale i językowo można rozumieć jako ten pierwszy ale także jako One - dopowiada Kuba, członek zespołu - w rozumieniu - Kobiety, gdyż One zawsze inspirowały nas do pracy ale i spełniania własnych marzeń. Pracowaliśmy nad nim w wakację, stąd w muzyce będzie można poczuć lekkość wiatru i promień słońca. Singiel jest pierwszą z trzech zapowiedzi debiutanckiej płyty zespołu, która pojawi się latem 2020 roku.

Cello Brothers - nowa piosenka One

- Naszą autorską twórczość zapowiadaliśmy od początku powstania naszego zespołu i teraz bardzo się cieszymy, że w końcu naszym fanom, a raczej wiernym fankom możemy pokazać owoc naszej pracy, czyli to, na co tak długo i wytrwale czekały. Dla nas jest to największą nagrodą za to że robimy muzykę, gramy dużo koncertów, że mamy wiernych, wspierający nas Fanclub Cello Brothers o nazwie Cello Army, gdzie niejako narodziła się nowa społeczność wymiany myśli i emocji między nami. Bardzo się z tego cieszymy i mamy nadzieję, że wytrzymają z nami jeszcze dużo dłużej - opowiadają nam członkowie zespołu.

- Mimo tego, że nasz pomysł może wydawać się szalony (tworzenie muzyki popularnej na wiolonczelach) to patrząc przez pryzmat prawie 100 zagranych koncertów i niesamowicie żywiołowych i emocjonalnych reakcji publiczności na nich wiemy, że idziemy w dobrym kierunku. Tym samym wierzymy głęboko, że nasza autorska twórczość poruszy nie jedno wrażliwe na coś zupełnie nowego serce i sprawi że czyjś dzień stanie się piękniejszy i lżejszy do przetrwania.

Cello Brothers - kim są?

Cello Brothers to jedyny taki projekt w Polsce. Jakub Dubik oraz Mikołaj Błaszczyk to zdobywcy czołowych nagród na ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach muzycznych. Mimo tego, że jako wiolonczeliści mieli okazje koncertować w najbardziej prestiżowych salach koncertowych na świecie tj. (Carnegie Hall w Nowym Jorku, Filharmonia Berlińską czy Musikverein w Wiedniu) ich zainteresowanie muzyką popularna zainspirowało ich do stworzenia projektu pt. Cello Brothers. 

Najnowsze