Cascada

i

Autor: YouTube/Cloud 9 Music

Cascada - ich hity zna każdy! Jak teraz wygląda wokalistka zespołu?

2020-06-19 15:30

Chociaż ciężko w to uwierzyć, to największy hit zespołu Cascada zatytułowany Everytime We Touch kończy w tym roku piętnaście lat. Swego czasu, kawałki tej grupy były pozycjami obowiązkowymi w każdej playliście. Z biegiem lat, kariera muzyków mocno przygasła. Jak teraz wygląda wokalistka? Czy grupa dalej koncertuje? Sprawdźcie na ESKA.pl, co obecnie robią członkowie kultowej dla wielu osób formacji muzycznej.

Cascada - jak dziś wygląda wokalistka zespołu, który kilkanaście lat temu podbijał listy przebojów w całej Europie i czy w dalszym ciągu robi karierę? To pytanie zapewne nasunęło się na myśl niejednej osobie, która postanowiła zapewnić sobie muzyczny powrót do przeszłości i przesłuchać któregoś z kawałków niemieckiego trio. Chociaż ciężko w to uwierzyć, zespół Cascada wydał swój singiel Everytime We Touch dokładnie piętnaście lat temu! Od tamtej pory, grupa zaskakiwała swoich słuchaczy nowymi hitami. Ostatnią piosenką, która odniosła wielki sukces w Europie, w tym również w naszym kraju, była kompozycja zatytułowana Evacuate The Dancefloor z 2007 roku. Energiczny numer w momencie zawojował wszystkie parkiety.

Mimo że Cascada to zespół, wiele osób do tej pory błędnie uważa, że to pseudonim artystyczny blond wokalistki. To właśnie ona była twarzą całego projektu. Natalie Horler, bo tak naprawdę się nazywa, we wrześniu tego roku skończy 39 lat. Jak obecnie wygląda? Czy wciąż robi karierę muzyczną? A może skupiła się na życiu prywatnym i porzuciła show-biznes?

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Cascada 2020 - jak wygląda wokalistka i czym się zajmuje?

Cascada, Groove Coverage czy Special D - ich kawałki rozgrzewały kiedyś każdą imprezę. Czy zespół, którego liderką była Natalie Horler nadal istnieje? Otóż, ku zaskoczeniu zapewne wielu osób - tak. Grupa wciąż nagrywa nową muzykę, a na ich Instagramie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia. Ostatni singiel grupy Like The Way I Do miał premierę niespełna rok temu. Niestety, nie powtórzył sukcesu Everytime We Touch czy Evacuate The Dancefloor. Cascada jednak wciąż ma oddanych fanów i sporo koncertuje. Czy Natalie Horler bardzo się zmieniła?

QUIZ. Jaka to melodia? Hity XXI wieku. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Beyonce i Jay-Z nagrali wspólnie kawałek: