Caroline Derpienski mocno uderza w Krzysztofa Stanowskiego. Chce nagrać o nim film!

i

Autor: AKPA Caroline Derpienski mocno uderza w Krzysztofa Stanowskiego. Chce nagrać o nim film!

JEST ODPOWIEDŹ INFLUENCERKI

Caroline Derpienski mocno uderza w Krzysztofa Stanowskiego. Ten szybko odpowiedział!

2024-02-21 14:04

Krzysztof Stanowski poleciał do Miami, gdzie spotkał się z Caroline Derpienski. W materiale przedstawił kulisy życia "dollarsowej gwiazdy", ale skupił się również na jej partnerze ujawniając jednocześnie, kim jest tajemniczy Jack. Opublikowane wideo nie spodobało się jego głównej bohaterce, która zarzuciła dziennikarzowi manipulację i uważa, że została oszukana. Na odpowiedź Stanowskiego nie musieliśmy długo czekać.

Spis treści

  1. Caroline Derpienski uderza w Krzysztofa Stanowskiego
  2. Caroline Derpienski - odpowiedź Krzysztofa Stanowskiego

Niedługo po materiale Krzysztofa Stanowskiego dawaliśmy Wam znać, że Caroline Derpienski szykuje kolejny pozew. Wtedy na jej celowniku nie znalazł się autor materiału, a Karolina Korwin-Piotrowska, która odniosła się do przedstawionej w materiale działalności "Dżaka". Film realizowany w Miami, gdzie na co dzień mieszka dollarsowa gwiazda ma dwie godziny, a widzowie tradycyjnie podzielili się na dwa obozy. Na tych, którym film się podoba, a także na tych, których dwugodzinny materiał nie przekonał. Autor "Kanału Zero", to właśnie z myślą o tych drugich postanowił opublikować nieujawniane do tej pory urywki z rozmowy z gwiazdą. Jeszcze bardziej rozwścieczyło to Derpieński, która zaczęła wrzucać serie stories, na których uderza w dziennikarza.

Caroline Derpienski zdradziła, co powiedział jej Donald Trump

Caroline Derpienski uderza w Krzysztofa Stanowskiego

Caroline Derpienski oceniła film Krzysztofa Stanowskiego, pisząc na InstaStories: - Przyjęłam Cię jak przyleciela, a Ty postąpiłeś jak Judasz który nie tyle ze sprzedał bo tu nie ma co sprzedawać, tylko chciał rozlewu krwi bólu u dopiero wchodzącej w życie dziewczyny która jest empatyczna, nikomu nie robi krzywdy i żyje tak jak chce! (oryginalna pisownia). W kolejnych stories kontynuowała: To ze otworzyłam mu jedną z 1 000 000 drzwi do mojego świata w miami i pokazałam prawdziwą mnie, dobrą empatyczną duszę to on tak mi się odwdzięczył. Czuję się źle, czuję się Oszukana, czuję się wykorzystana i boli mnie to co z wami robi.

Derpienski zarzuciła Stanowskiemu, że ten jest zazdrosny o to, że 21-letnia dziewczyna jeździ Rolls-Roycem, Ferrari i Porsche w Miami. Zapowiedziała jednocześnie, że przygotuje film o dziennikarzu, bo jak twierdzi: żeby wreszcie Polska poznała KIM JEST NAPRAWDĘ STANOWSKI.

Caroline Derpienski - odpowiedź Krzysztofa Stanowskiego

Krzysztof Stanowski otrzymał mnóstwo pytań w temacie oskarżeń ze strony Derpienski. Odpowiedział na jedno z pytań internauty, że raczej nie zamierza tego komentować: Biorąc pod uwagę, która godzina jest w Miami, wygląda mi to na jakiś mocny alkoholowy przelot. Mam nadzieję, że ta dziewczyna odnajdzie spokój.

Listen on Spreaker.