Carly Rae Jepsen nie boi się już występować na dużej scenie! Znowu pomógł jej Justin Bieber [VIDEO]

2013-01-04 18:01

Carly Rae Jepsen powoli przyzwyczaja się do występów na wielkich scenach. Wokalistka, która stała się popularna dzięki przebojowi Call Me Maybe na początku swojej międzynarodowej kariery bardzo stresowała się koncertami przed setkami tysięcy widzów. Strach pomógł pokonać jej Justin Bieber!

Carly Rae Jepsen pokonała swój strach przed występami na wielkich scenach. Wokalistka przed nagraniem Call Me Maybe nie miała okazji grać dla setek tysięcy fanów. Pop gwiazda swobodne zachowanie na koncertach zawdzięcza Justinowi Bieberowi. To właśnie na jego trasie Belive Tour Carly rozgrzewa tłum pod sceną.

Pierwsza piosenka na pierwszym występie ... myślałam 'O mój Boże, jak to będzie?'. W trakcie show pojawiło się na całe szczęście to poczucie, że czuję się tu jak w domu - wspomina piosenkarka, która teraz ze swoich koncertów czerpie wielką satysfakcję i jest wdzięczna, że może doświadczać tak niesamowitych rzeczy.

To już drugi raz, kiedy Justin Bieber pomógł Carly. To właśnie dzięki jego filmikowi piosenka Call Me Maybe stała się internetowym hitem. W nagraniu wraz ze swoimi znajomymi ze świata show-biznesu nastoletni wokalista tańczy i wygłupia się w rytmie bitów kawałka Jepsen.

>>> Carly Rae Jepsen zaśpiewała na sylwestrze w Nowym Jorku na Times Square! Zobacz show z hitami Call Me Maybe i This Kiss [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Call Me Maybe - Carly Rae Jepsen na żywo na Believe Tour!JB

Najnowsze