Carly Rae Japsen - I Really Like You: nowa piosenka przebije Call Me Maybe? [VIDEO]

2015-02-04 19:47
Carly Rae Jepsen - I Really Like You
Autor: fot. Bulls Carly Rae Jepsen - I Really Like You

I Really Like You to tytuł nowej piosenki Carly Rae Jepsen. Autorka megahitu Call Me Maybe ma zamiar ponownie podbić szczyty list przebojów na całym świecie. Kiedy premiera nowego singla piosenkarki? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Carly Rae Jepsen - I Really Like You: autorka megahitu Call Me Maybe zapowiada powrót z nową piosenką. Kanadyjska artystka ma zamiar ponownie podbić szczyty list przebojów na całym świecie. Kiedy premiera nowego singla piosenkarki? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Nowa piosenka Carly Rae Jepsen najprawdopodobniej zapowiada trzeci studyjny album piosenkarki. Według doniesień, na płycie ma się znaleźć muzyka inspirowana twórczością takich artystów jak Robyn, La Roux, Kimbra i Dragonette. Krążek miał się początkowo ukazać w pierwszej połowie 2014 roku, ale Carly nie chce się tym razem spieszyć z wydaniem nowego materiału.

Menedżer Carly potwierdził, że premiera singla I Really Like You nastąpi w marcu. Scooter Braun, który także zajmuje się karierą Justina Biebera, ogłosił, że singiel I Really Like You ujrzy światło dzienne w marcu.

- Powiedziałem jej, że nie może wyjść z czymś, co nie będzie na tym samym poziomie, co Call Me Maybe. A teraz mamy nowy kawałek, który jest na takim poziomie - stwierdził menedżer gwiazdy.

Czekacie na nowa piosenkę Carly Rae Jepsen?

Carly Rae Jepsen - Tonight I'm Getting Over You

RC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze