Carla Fernandes zaśpiewała w telewizji, nie obyło się bez... Viki Gabor jest zachwycona!

2021-01-14 9:49 Ewelina Kulasza
Carla Fernandes na Tik Toku ma swój własny challenge. O co chodzi w #keepitcasual i jak go wykonać?
Autor: Universal Music Polska Carla Fernandes

Ta dziewczyna pokazała już nie raz, jak wielki ma talent. Jej głosem zachwyca się cała Polska, a piosenki od razu otrzymują miano hitu od jej fanów. Tym razem młoda gwiazda znalazła się w telewizji i prosto ze sceny śniadaniowego programu, zaśpiewała swoją najnowszą piosenkę. Nie obyło się bez zachwytu fanów, a także bez reakcji Viki Gabor!

Carla Fernandes to siedemnastoletnia polsko-hiszpańsko-portugalska piosenkarka, która barwą swojego głosu, a także osobowością, zachwyciła niejedną osobę. To ona dała się poznać większej publiczności na scenie w The Voice Kids, kiedy to pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego szlifowała swój wokal. Dziewczyna dotarła do finału drugiej edycji show i mimo iż nie wygrała, nie poddała się i wciąż spełnia swoje marzenia. Carla ma na swoim koncie kilka hitów, które okazały się być strzałem w 10-tkę. Mowa oczywiście o jej pierwszym singlu z 2020 roku Jungle, który na samej platformie YouTube zdobył do tej pory ponad milion odsłon! Kolejnym hitem był oczywiście numer Casual, Por Qué czy też Hasta La Vista.

Carla Fernandes nie przestaje zaskakiwać! Tym razem widzowie mogli zobaczyć jej występ w telewizji i mocno się nim zachwycili. Co ciekawe, również Viki Gabor była pod wrażeniem, co wyraźnie pokazała w mediach społecznościowych. Co Carla zaśpiewała w telewizji? Będziecie zachwyceni!

Carla Fernandes zaśpiewała w telewizji

Carla Fernandes dosyć często pojawia się w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN, gdzie prosto ze sceny prezentuje swoje kawałki. Tym razem 17-letnia gwiazda zaprezentowała całej Polsce, swój najnowszy singiel, który nosi tytuł Sweatpants. Wykonanie Carli spodobało się wielu osobom, co można wywnioskować z zamieszczonych komentarzy na jej oficjalnym Instagramie.

- A występ totalny kozak

- Naprawdę sztoss!! Czekamy na jeszcze więcej utworów bo są super

- Wspaniały występ!! Zawsze fajnie cię słyszeć w takim programie

- Cudowna piosenka. Cudownie kochana zaśpiewałaś

Telewizyjny występ Carli Fernandes, spodobał się również jej koleżance po fachu - Viki Gabor. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 nie kryła swojego zachwytu i skomentowała zdjęcie piosenkarki ze studia DDTVN emotką z serduszkami na oczach. Koniecznie posłuchajcie, jak Carla Fernandes prezentuje się ze swoim najnowszym dziełem. Ta melodia szybko wpada w ucho i znajdziecie ją poniżej!

Carla Fernandes - niepublikowany fragment teledysku Hasta La Vista, tylko na ESKA.pl!
Najnowsze