Carla Fernandes ma swoje gify na Facebooku. Sprawdź, jak ich używać

2020-07-15 11:00 Ewelina Kulasza
Carla Fernandes dzieli się latino-energią! Przedsmak teledysku, tylko na ESKA.pl
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Carla Fernandes

Letni, popowy utwór gwiazdy The Voice Kids robi wrażenie, a Carla po raz kolejny pokazuje, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Po jej autorskim wyzwaniu na TikToku przyszła pora na ... gify na Facebooku. Chcecie zobaczyć jak ich używać? Gdzie są dostępne? Podpowiadamy na ESKA.pl.

Carla Fernandes jest kolejną gwiazdą, która po The Voice Kids robi niesamowitą karierę. Młoda gwiazda w ciągu ostatnich miesięcy nie tylko wydała nowe kawałki, ale również stworzyła swój własny trend na TikToku oraz gify na Facebooku. Nastolatka w telewizyjnym talent-show szlifowała swój wokal pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego, który od razu poznał się na jej muzycznym talencie. Dziewczyna podczas przesłuchań w ciemno w drugiej edycji programu, zaśpiewała utwór Ed Sherana - Thinking Out Loud i od tamtej pory zaczęła iść do przodu i spełnia swoje największe marzenia. Polsko-hiszpańsko-portugalska gwiazda tworzy muzykę o brzmieniach pop oraz latino. Połączenie takiej muzyki niesamowicie podpasowało jej fanom, o czym świadczą wyświetlenia jej kawałków między innymi na platformie YouTube.

W 2020 roku Carla Fernandes wydała aż trzy numery! Na początku marca pojawił się kawałek Jungle, który od razu po premierze puszczany był w wielu stacjach radiowych w Polsce. Następnie światło dzienne ujrzała piosenka Casual, do której powstał muzyczny trend na TikToku. Kilka dni temu odbyła się także oficjalna premiera najnowszego, a w dodatku letniego singla Carli zatytułowanego Por Qué. Nastolatka lubi zaskakiwać swoich fanów, dlatego gify na Facebooku na pewno ucieszą jej wielbicieli! Jak zacząć ich używać?

Carla Fernandes - gif na Facebooku

Kilka dni po premierze numeru Por Qué, Carla Fernandes ogłosiła swoim obserwatorom w mediach społecznościowych niesamowitą wiadomość. Na Facebooku pojawiły się jej autorskie gify, których możecie używać za darmo! Jeśli chcecie przy pomocy gifa zareagować na wiadomość swojego znajomego, zrobicie to dosłownie w trzy sekundy. W pierwszej kolejności wejdźcie na Messengera i znajdźcie osobę, do której chcecie wysłać gifa. Następnie musicie kliknąć buźkę znajdującą się przy polu, gdzie wpisujemy tekst wiadomości. Tam wyświetlą nam się trzy napisy: naklejki, pliki GIF, ikony emoji. Oczywiście należy kliknąć słowo 'pliki GIF' i w wyszukiwarce wpisać caps lockiem CARLA FERNANDES. Gotowe!

Carla Fernandes - zapowiedź gorącego teledysku TYLKO na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze