#CancelPurposeTour: trasa koncertowa Justina Biebera odwołana?

2016-03-24 17:36
#CancelPurposeTour: trasa koncertowa Justina Biebera odwołana?
Autor: Fot. Instagram Co z koncertem w Krakowie?

#CancelPurposeTour: trasa koncertowa Justina Biebera została odwołana? Te niepokojące informacje pojawiły się na Twitterze i wywołały panikę wśród fanów wokalisty. O co chodzi? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

#CancelPurposeTour: czy to prawda, że trasa koncertowa Justina Biebera zostanie odwołana? Przypomnijmy, że światowe tournee kanadyjskiego wokalisty rozpoczęło się 9 marca koncertem w Seattle. Aktualnie Justin Bieber koncertuje w Stanach Zjednoczonych, a we wrześniu rozpocznie on europejską część trasy Purpose World Tour. Mimo, że od początku tournee Justin miło zaskakiwał swoich fanów, jednak 22 marca Justin Bieber ogłosił, że odwołuje wszystkie meet&greet; na dalszej części trasy, przez co posiadacze pakietu VIP o nazwie I'll Show You nie będą mieli szansy zobaczyć swojego idola i zrobić sobie z nim zdjęcia.

>> Justin Bieber w Polsce! Akcja fanowska przygotowana specjalnie na koncert w Krakowie. Sprawdź szczegóły!

#CancelPurposeTour - trasa Justina odwołana?

Po smutnych informacjach dotyczących odwołanych spotkań z fanami na Twitterze pojawił się hashtag, który wprawił w osłupienie fanów muzyka. Hashtag #CancelPurposeTour może sugerować, że trasa Justina Biebera zostanie odwołana. Czy to prawda? Czy koncert Justina Biebera w Krakowie jest zagrożony i może się nie odbyć? Na razie oprócz paniki na Twitterze nic na to nie wskazuje, a hashtag jest tylko viralową akcją, która pewnie szybko ucichnie. Trasa koncertowa Justina Biebera trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, żeby miała zostać przerwana lub nagle odwołana.

>> Justin Bieber w Polsce! Kto powinien wystąpić jako support Justina Biebera?

Też uważacie, że Justin powinien odwołać trasę? Koncertowanie to jego praca, ale przecież występy powinny sprawiać mu przyjemność... Tak było na początku kariery artysty:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze