Camila Cabello szykuje muzyczną petardę?! Jej nowe zdjęcie wywołało lawinę spekulacji wśród fanów

2020-08-12 14:57 Patrycja Obarowska
Camila Cabello
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Camila Cabello szykuje muzyczną petardę!? Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które rozgrzało fanów i dało nadzieje na coś nowego! Czyżby otoczona gitarą i klawiszami Camila Cabello chciała zakomunikować coś światu? Więcej zdradzamy na ESKA.pl!

Camila Cabello szykuje kolejny hit? Wokalistka 10 sierpnia 2020 roku opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które wywołało falę spekulacji od fanów, którzy są niemalże pewni, że za fotografią kryje się głębszy przekaz! Dlaczego? Sprawa jest banalnie prosta! Camila Cabello udostępniła post, na którym możemy zobaczyć artystkę, a w tle gitarę, klawisze i inne muzyczne sprzęty niezbędne do tworzenia nowych kawałków. Gwiazda muzyki pop podsyciła ogień dodając pod zdjęciem wymowny opis, który może rzeczywiście być zapowiedzią czegoś nowego. Wysyłam dużo miłości do wszystkich! Piszę dużo nowej muzyki, która pochodzi z naprawdę czystego, niewinnego miejsca, które przypomnia mi codziennie, że życie jest teraz, a nie wczoraj, czy jutro. Bądźmy dziś wyjątkowo delikatni, miękcy i mili dla siebie i innych. - napisała artystka na swoim Instgramie, po czym zostawiła fanów w lawinie spekulacji. 

Camila Cabello - Instagram 

Najnowsze zdjęcie artystki zebrało prawie 2 miliony polubień i wiele tysięcy komentarzy, co może oznaczać tylko jedno! Jej fani nie mogą doczekać się kolejnego hitu! To pierwsza oficjalna nowa aktualizacja muzyczna od Cabello od czasu wydania jej drugiego albumu Romance, który pojawił się w grudniu w 2019 roku!

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze