Calvin Harris - Summer: nowa piosenka. Posłuchaj zapowiedzi i sprawdź, kiedy premiera [AUDIO]

2014-03-12 14:50

Summer Calvina Harrisa, czyli jego nowa piosenka, ma szansę stać się hitem na wakacje 2014 i to nie tylko ze względu na tytuł ;). Na ESKA.pl zapowiedź najnowszego singla Calvina Harrisa. Posłuchaj i sprawdź, kiedy premiera całości. Czy Summer rzeczywiście podbije listy przebojów latem 2014?

Calvin Harris Summer, czyli swoją nową piosenką, premierowo poczęstuje 14 marca 2014 roku. Kawałek przed wejściem w obieg promuje zapowiedź audio zamieszczona na Instagramie DJ-a. Fragment Summer mówi nam jedno - będzie to mocno taneczny numer, który zaszaleje na listach przebojów w okresie wiosna/lato 2014.

Fani Harrisa trzymają kciuki, że ich idol zaliczy w swojej karierze kolejny wakacyjny przebój. W końcu tytuł Summer do czegoś zobowiązuje, prawda ;)?

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Jak zapowiedział sam producent muzyczny, przy Summer nie współpracował z żadnym innym artystą. Oznacza to, że wokal, który być może usłyszymy w nagraniu, będzie głosem Calvina Harrisa. To niespodzianka, której my nie możemy się doczekać najbardziej.

Summer
to także pierwszy singiel zwiastujący nową płytę Calvina Harrisa. Więcej informacji na temat albumu ma pojawić się już wkrótce. Dyskografię gwiazdy zamyka promowany aż przez 8 numerów krążek zatytułowany 18 Months.