Calvin Harris - piosenka 2017: Slide. Kiedy premiera?

2017-02-22 12:39
Calvin Harris - piosenka 2017: Slide. Kiedy premiera?
Autor: fot. Calvin Harris - piosenki Slide

Calvin Harris jest gotowy na wiosnę! Szkocki producent nagrał piosenkę pt. Slide, którą zapowiada swój piąty album. Gościnnie w nagraniu pojawia się Frank Ocean i zespół Migos! Utworu posłuchacie oczywiście na ESKA.pl

Calvin Harris - piosenka 2017: Slide to utwór na który czekali fani szkockiego didżeja, ale przede wszystkim miłośnicy Franka Oceana. A wszystko dlatego, że będzie to pierwszy kawałek, w którym usłyszymy rapera od czasu wydania płyty Blonde z wakacji 2016. Za tekst odpowiada Adam Wiles, Christophr Breaux, Quavious Marshall i Kiari Cephus. Nowa piosenka Calvina Harrisa jest zapowiedziana w internecie krótkimi fragmentami. Całość pojawi się w sieci najprawdopodobniej w piątek, 24 lutego.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity >>

Calvin Harris - piosenka 2017: Slide

Calvin Harris po światowym sukcesie z hitem My Way szykuje kolejny przebój. Utwór Slide to oficjalnie następny singiel z nadchodzącej wielkimi krokami - piątej płyty szkockiego producenta. Na zapowiedź piosenki składa się szczegółowa informacja o singlu oraz tradycyjnie okładka singla.

Wiadomość o utworze Calvina Harrisa z Frankiem Oceanem i hip-hopowym zespołem Migos, pojawiła się dużo wcześniej, kiedy to do sieci wyciekły fragmenty nagrania. Posłuchajcie ich poniżej:

 

 

Calvin Harris w połowie lutego 2017 roku stwierdził, że jego płyta będzie uszczęśliwiać dusze. W poście na Twitterze napisał: - Wydaje mi się, że nie jest dobra muzyka. Wydaje mi się, że to jest znakomita muzyka, która da wam najwięcej szczęścia w 2017 roku. Mam przeczucie, że tego brakowało na świecie i w moim życiu. Dlatego to zrobiłem. Mówi się, że producent współpracował nad swoim nowym materiałem z takimi gwiazdami jak: Frank Ocean, Jennifer Lopez czy zespół Hurts! Kto czeka na tegoroczną wiosnę?

 

Najnowsze