Calvin Harris i Tom Grennan mają HIT LATA 2021? Ich utwór porywa do tańca!

2021-06-04 16:29
Calvin Harris i Tom Grennan mają HIT LATA 2021? Ich utwór porywa do tańca!
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS /// Sony Music Poland Calvin Harris i Tom Grennan mają HIT LATA 2021? Ich utwór porywa do tańca!

Dwie niesamowite osobowości wydały wspólny utwór o nazwie By Your Side, a ten zdecydowanie pojawi się na wszystkich wakacyjnych playlistach w Polsce! Jak brzmi piosenka, pod którą podpisuje się Calvin Harris i Tom Grennan? Przekonajcie się sprawdzając premierowo już teraz.

Calvin Harris i Tom Grennan - piosenka By Your Side to jeden z hitów lata 2021? Najwięksi fani szkockiego producenta nie mają wątpliwości! Calvin Harris to niesamowity producent i DJ, który ma na swoim koncie miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych i niezliczone radiowe hity. Warto wymienić chociażby wspólpracę z Johnem Newmanem, Rihanną, Dua Lipą i Rag’n’Bone Manem. Ostatnio fani mogli wsłuchać się w jego bardziej progresywne oblicze w projekcie Love Regenerator. Tom Grennan na globalnej scenie muzycznej zaprezentował się w 2017 roku z przebojem Found What I've Been Looking For, a ostatnio podbija polskie stacje muzyczne z A Little Bit Of Love. Artyści postanowili stworzyć utwór na miarę letniego hitu 2021 roku.

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!

Calvin Harris i Tom Grennan - piosenka By Your Side

Calvin Harris wraca do 2014 roku, kiedy tworzył wakacyjne utwory. Letni klimat, słyszany w piosence By Your Side, na pewno sprawdzi się podczas wielu imprez w nadchodzących miesiącach. Przekonajcie się już teraz!

BITWA HITÓW: czerwiec 2021 - najlepsza premiera miesiąca, to... [GŁOSOWANIE]

Najnowsze