Calvin Harris, Dua Lipa, Nico & Vinz i inne gorące premiery w Radiu ESKA 4.06.2021

2021-06-04 11:08
Calvin Harris, Dua Lipa, Nico & Vinz i inne gorące premiery w Radiu ESKA 4.06.2021
Autor: single cover art Calvin Harris, Dua Lipa, Nico & Vinz i inne gorące premiery w Radiu ESKA 4.06.2021

New Music Friday w Radiu ESKA to jak zwykle porcja gorących, ciekawych i najbardziej potencjalnych hitów. Śmiało możemy stwierdzić, że początek czerwca 2021 to czas wielkich powrotów. Z wakacyjnym, gitarowo-klubowym utworem powrócił Calvin Harris, czyli absolutny mistrz tworzenia radiowych hitów. Szkocki producent i tym razem nie zawiódł. Uwagę warto zwrócić również na duet Nico & Vinz, który w 2013 roku z utworem Am I Wrong podbił światowe listy hitów, zdobywając przy tym mnóstwo nagród. Teraz zamierzają powtórzyć ten sukces.

Nowości Muzyczne na początku czerwca 2021 jasno pokazują, że w muzyce mamy już lato! Pojawiło się mnóstwo gorących premier, które zagoszczą na wielu wakacyjnych playlistach i uświetnią wiele imprez, domówek, czy wyjazdów za miasto, podczas tegorocznych wakacji. Specjalnie dla Was, w każdy piątek, sprawdzamy cały muzyczny rynek, a następnie wybieramy te najgorętsze, najlepsze i najbardziej potencjalne hity. Tak też zrobiliśmy 4 czerwca. W New Music Friday w Radiu ESKA nie mogło zabraknąć nowej propozycji, pod którą podpisuje się Calvin Harris. Szkocki producent powrócił z tanecznym kawałkiem po 4 latach od wydania albumu Funk Wav Bounces Vol. 1, z którego pochodzi doskonale znany z anteny ESKI utwór Feels. Niewykluczone, że By Your Side, czyli nowa piosenka Calvina Harrisa, to zapowiedź obiecanej drugiej części krążka Funk Wav Bounces. Waszą uwagę skupiamy również na innych znakomitych premierach.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 4.06.2021

Calvin Harris do współpracy nad utworem By Your Side zaprosił artystę-objawienie muzycznego rynku, Toma Grennana. Wokalista w ostatnim czasie dał się poznać za sprawą utworu Little Bit of Love i widocznie spodobał się on szkockiemu DJ-owi na tyle, że postanowił zaprosić go do swojego kawałka. Z nową piosenką po wielu latach nieobecności na radiowych listach powrócił norweski duet Nico & Vinz. Kahouly Nicolay Sereba (Nico) oraz Vincent Dery (Vinz), w 2013 roku wydali megahit Am I Wrong, który zajął 1. miejsce w Wielkiej Brytanii, Polsce, Kanadzie, 2. miejsce w Danii, Norwegii, Szwecji, czy 4. miejsce na oficjalnej liście Billboard w Stanach Zjednoczonych. Nico & Vinz liczą, że powtórzą ten sukces z hitem Don't Be Afraid.

Ku uciesze fanów kolejnym singlem, z wydanej w marcu 2020 i osłuchanej już płyty Future Nostalia, za którą odpowiada Dua Lipa, został utwór Love Again. To piosenka, która powstała na bazi sampli sięgających przedwojennych czasów, a dokładniej roku 1932. Mowa o piosence My Woman, za którą odpowiada Clarence Coffee Jr. 

Premiery w Radiu ESKA - nowości muzyczne 2021

  • Calvin Harris feat. Tom Grennan - By Your Side
  • Dua Lipa - Love Again
  • Nico & Vinz - Don't Be Afraid
  • A7S - Nirvana
  • Billie Eilish - Lost Cause
  • Melo.Kids - Silent Running
  • Tungevaag feat. Kid Ink - Ride With Me
  • Dennis Lloyd - The Way
Najnowsze