Calvin Harris - C.U.B.A: nowa piosenka Calvina Harrisa rozniesie wakacyjne kluby? Posłuchaj [AUDIO]

2014-06-27 15:38

Calvin Harris C.U.B.A zaprezentował w sieci jako swój nowy kawałek. C.U.B.A nową piosenkę Calvina Harrisa nazwać raczej jednak nie możemy, bo to czyste bity naszym zdaniem nieco w bałkańskich klimatach. Czy C.U.B.A Calvina Harrisa zostanie kolejnym po Summer singlem DJ-a i rozniesie wakacyjne kluby? Sprawdzajcie już teraz!

Calvin Harris C.U.B.A premierowo zaprezentował w internecie pod koniec czerwca 2014 roku. O C.U.B.A ciężko powiedzieć, że jest nową piosenkę Calvina Harrisa - brak tam słów do nucenia pod nosem. C.U.B.A zatem to bardziej nowy kawałek Calvina Harrisa - co ważne, nie ten singlowy jak Summer. DJ zdecydował, że C.U.B.A będzie bowiem dostępna jedynie online.

Słuchacze Calvina Harrisa pozytywnie przyjęli kolejną muzyczną premierę od ich idola. Nie da się ukryć, że C.U.B.A może roznieść wakacyjne kluby a nieco bałkański klimat numeru przenosi nas na gorące plaże i szalone imprezy Południa.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Co zatem singlowo słychać u Calvina Harrisa? Po sukcesie Summer artysta zdecydował się na promocję nowego kawałka o tytule Blame, w którym usłyszymy wokal Johna Newmana. Wszystkie nowości muzyczne 2014 od Calvina Harrisa to przedsmak jego nadchodzącej, nowej i zarazem czwartej już płyty.