Jessica Ziółek

i

Autor: Jessica Ziółek Jessica Ziółek napisała książkę zatytułowaną "WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy"

Książki

Cała prawda o WAGS. Jessica Ziółek zdradza sekrety bycia dziewczyną piłkarza

2024-02-27 16:25

Jessica Ziółek napisała książkę zatytułowaną "WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy", która trafiła do sprzedaży 6 września 2023. Szczerze opisała, jak funkcjonuje się w cieniu swojego partnera, z jakimi koszmarami życia codziennego trzeba się mierzyć i jaką cenę trzeba zapłacić za bycie WAG. A potrafi ona być naprawdę wysoka.

Jessica Ziółek to projektantka mody oraz influencerka, której aktywność na Instagamie śledzi 125 tys. użytkowników. Studiowała dziennikarstwo, jednak finalnie postawiła na psychologię. Jako WAG mieszkała w Holandii, Niemczech i przez 12 lat we Włoszech. Znakomicie włada językiem włoskim. Kocha sport i programy modowe, jest miłośniczką zwiedzania nowych miejsc oraz poznawania innych kultur. Optymistka, która nazywa swoje życie podróżą.

Przez lata obserwowała, co to znaczy być partnerką uwielbianego przez kibiców piłki nożnej sportowca. I temu poświęciła swoją debiutancką książkę: "WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy". Wciąż odkrywa, kim jest naprawdę - wymyśloną przez media postacią czy dziewczyną, która dzięki wiedzy i doświadczeniu może odmienić życie wielu młodych kobiet.

Jessica Ziółek odkrywa karty - od teraz świat WAGS nie ma przed nami żadnych tajemnic

Jessica Ziółek od 12 lat związana jest ze światem piłki nożnej, który obserwuje z pozycji WAG. Była jeszcze w liceum, gdy związała się z Arkadiuszem Milikiem. Nie było ich stać na luksusowe życie, jednak żyło im się razem dobrze - bez blichtru, sławy i olbrzymich pieniędzy na koncie. Wszystko zmieniło się, gdy Arek dostał propozycję transferu. W tym momencie Jessica podporządkowała swoje życie pod tryb życia partnera.

Co działo się ze mną, gdy robiłam wszystko, by on był szczęśliwy? Prawda jest taka, że utonęłam w jego świecie. Całkowicie straciłam poczucie własnej wartości. Byłam tylko trybikiem w maszynie powołanej do obsługi gwiazdy futbolu. Przestałam myśleć o swoich potrzebach, widziałam tylko JEGO - czytamy w książce.

To tylko fragment rozważań Jessiki. Książka zawiera również opis doświadczeń i obserwacji życia innych WAGS. Zostały one ujęte w fabularnej opowieści tak, aby każdy mógł w przystępny sposób zapoznać się ze światem żon i dziewczyn piłkarzy, aby przekonać się, że bycie WAG nie do końca usłane jest różami.